PARTNERZY PORTALU

Patryk Jaki złożył wniosek o otwarcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Opolskim

  • Autor: PAP/JS
  • 21 cze 2018 19:40

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki złożył wniosek o otwarcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Opolskim. Ma także prowadzić zajęcia z przedmiotu "Bezpieczeństwo państwa" - poinformował w komunikacie rzecznik uczelni Maciej Kochański.

Patryk Jaki złożył wniosek o otwarcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Opolskim
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

"Rada Instytutu Politologii UO po wysłuchaniu Pana Patryka Jakiego jednogłośnie poprała wniosek o otwarcie przewodu doktorskiego" - podał rzecznik w komunikacie.

"Po ożywionej merytorycznej dyskusji nad koncepcją pracy Rada Wydziału Nauk Społecznych UO stanęła na stanowisku, że interdyscyplinarny charakter rozprawy wymaga pewnych korekt i uzupełnień, których wprowadzenie umożliwia Zainteresowanemu ubieganie się o otwarcie przewodu doktorskiego" - napisał w komunikacie Kochański.

Jednocześnie Rada Wydziału Nauk Społecznych na czwartkowym posiedzeniu zatwierdziła prowadzenie przez Jakiego zajęć z przedmiotu "Bezpieczeństwo państwa".

Patryk Jaki potwierdził że będzie prowadził zajęcia ze studentami, jego doktorat będzie poświęcony systemowi penitencjarnemu. "W wolnym czasie prowadzę badania naukowe w tym zakresie - polubiłem to" - stwierdził.

W tym kontekście Jaki przypomniał swoje zaangażowanie w tworzenie ustawy modernizującej Służbę Więzienną i działania na rzecz zwiększenia zatrudnienia wśród skazanych. "A teraz chcę pogłębiać tę dziedzinę w kolejnych badaniach naukowych" - dodał.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Patryk Jaki złożył wniosek o otwarcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Opolskim

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA