×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Nowe kompetencje z dofinansowaniem. Szansa dla innowacyjnych firm i menadżerów

  • ICH
  • Opublikowano: 5 sie 2022 13:30

Stałe unowocześnianie działalności firm, tak w zakresie produktowym, jak i organizacyjnym, to w obecnych czasach warunek konieczny utrzymania konkurencyjności. Ale jak to zwykle bywa, łatwiej powiedzieć niż zrobić i dlatego Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, doceniając rolę innowacji w rozwoju gospodarczym Polski, prowadzi od kilku lat Akademię Menadżera Innowacji (AMI). To program szkoleniowo-doradczy służący nabyciu przez firmę i jej pracowników kompetencji niezbędnych do zarządzania innowacjami. Rekrutacja do IV edycji programu już się zaczęła i trwa do 9 września 2022 roku.

Nowe kompetencje z dofinansowaniem. Szansa dla innowacyjnych firm i menadżerów
Rekrutacja do IV edycji programu Akademii Menadżera Innowacji potrwa do 9 września 2022 roku
  • - Prowadzona przez nas Akademia Menadżera Innowacji, to jedyny na rynku program łączący część szkoleniową i doradczą - podkreśla Dariusz Budrowski, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
  • - „Innowacja odróżnia lidera od naśladowcy” – powiedział Steve Jobs. Akademia Menedżera Innowacji to właśnie projekt dla Liderów – firm, które chcą wyznaczać nowe trendy, menedżerów, którzy chcą być o krok przed innymi i inspirować innych. Nie zastanawiajcie się, czy warto wziąć udział w AMI – włączcie ciekawość i zacznijcie z nami zmieniać siebie i swoje firmy. O krok przed innymi - stwierdziła Monika Dymacz, wykładowczyni AMI.
  •  IV edycja programu Akademia Menadżera Innowacji będzie realizowana od października br. do kwietnia 2023 roku, a rekrutacja do IV edycji AMI potrwa do 9 września 2022 roku.

- Innowacje stanowią siłę napędową gospodarki i pozwalają firmom odważnie patrzeć w przyszłość. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości od lat wspiera przedsiębiorców i ich ambicje rozwojowe - mówi Dariusz Budrowski, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

- Prowadzona przez nas Akademia Menadżera Innowacji, to jedyny na rynku program łączący część szkoleniową i doradczą. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą na bieżąco wdrażać zdobytą wiedzę i obserwować pozytywne efekty wprowadzanych zmian - zaznacza Dariusz Budrowski.

Dariusz Budrowski, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Fot. mat. PARP)
Dariusz Budrowski, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Fot. mat. PARP)

Autorski program PARP dla ambitnych

Akademia Menadżera Innowacji to autorski program PARP służący nabywaniu przez firmy i ich pracowników kompetencji niezbędnych do zarządzania innowacjami w firmie. Program jest współfinansowany w ramach Funduszy Europejskich, z Programu Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

AMI kieruje swoją ofertę bezpośrednio do przedsiębiorstw, a pośrednio do ich pracowników. Do programu rekrutowane są firmy, które zgłaszają do udziału w AMI od 2 do 4 pracowników (mikroprzedsiębiorstwa – co najmniej dwóch pracowników, a małe, średnie i duże przedsiębiorstwa – co najmniej trzech pracowników).

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nowe kompetencje z dofinansowaniem. Szansa dla innowacyjnych firm i menadżerów
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA