PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Ruszy nabór na płatny staż w mazowieckim urzędzie marszałkowskim

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 10 kwi 2019 16:26

Ruszyła kolejna edycja programu „Praktyki u Marszałka”. Od lipca do końca września na studentów czeka 100 miejsc w urzędzie marszałkowskim w Warszawie oraz jego delegaturach. Za miesięczne praktyki młodzi ludzie otrzymają wynagrodzenie.

Ruszy nabór na płatny staż w mazowieckim urzędzie marszałkowskim
Przy pełnym miesiącu praktyk studenci otrzymają 2205 zł brutto (fot. UMWM)
REKLAMA
  • „Praktyki u Marszałka” to program stworzony dla studentów studiów dziennych – niezależnie od tego, czy to uczelnie publiczne, czy prywatne. Ważne, aby miały swoja siedzibę na Mazowszu.
  • Zgłaszający się muszą mieć zaliczony I rok studiów. Warunkiem udziału w praktykach jest też zameldowanie na stałe na terenie województwa mazowieckiego.
  • Nasz program praktyk to dla młodych ludzi możliwość zdobycia nie tylko tak potrzebnego na rynku pracy doświadczenia zawodowego, ale także sprawdzenie, jak taki urząd funkcjonuje od wewnątrz - mówi Adam Struzik, który zachęca studentów do zgłaszania się na praktyki.
  • O dostosowaniu edukacji do rynku pracy czy poszukiwaniu pracowników rozmawiać będziemy podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w Katowicach między 13 a 15 maja 2019. 

Na okres praktyk można wybrać lipiec, sierpień lub wrzesień. Do przepracowania jest 20 dni roboczych – zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu. Z każdą osobą zawierana będzie umowa zlecenie, a za przepracowany czas przysługiwać będzie wynagrodzenie. Przy pełnym miesiącu będzie to 2205 zł brutto. Praktyki będzie można odbywać w siedzibie głównej urzędu – w Warszawie, ale również w delegaturach, które znajdują się w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

- Urząd to przede wszystkim ludzie – ich kompetencje, umiejętności, wiedza. Jest to szczególnie ważne w świecie szybko zmieniających się przepisów, regulacji. Właśnie od zaangażowania ludzi, którzy tworzą to miejsce, zależy sukces organizacji. Staramy się, aby stworzyć dobre warunki pracy i możliwości rozwoju zawodowego - podkreśla Waldemar Kuliński, sekretarz województwa i jednocześnie dyrektor urzędu marszałkowskiego. - Również w taki sposób chcemy kształcić tych, którym zależy na zdobyciu doświadczenia.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

fot. Shutterstock
fot. Shutterstock
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Ruszy nabór na płatny staż w mazowieckim urzędzie marszałkowskim

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA