Nestle Polska wyróżnione za praktyki dla studentów i absolwentów

Program „Letnia Praktyka z Nestle" został nagrodzony Znakiem Wysokiej Jakości przyznawanym przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK). Nestle Polska - jako pierwsza firma z branży FMCG - oficjalnie stała się Uczestnikiem Programu Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nestle Polska wyróżnione za praktyki dla studentów i absolwentów

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

20 lut 2014 13:03


Certyfikat Praktyk potwierdzający wysoką jakość oferowanych praktyk przyznawany jest, by docenić starania i działania firm w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Wybrane programy staży i praktyk poddawane są szczegółowej, wieloetapowej analizie, na podstawie której powstaje specjalny raport oceniany później przez Ekspercki Zespół Audytorów.

- W tym roku już po raz piętnasty wesprzemy studentów i absolwentów w rozwijaniu ich kariery. Wiemy, że ta inwestycja ze strony firmy na pewno się zwróci. Jak pokazuje nasza praktyka, najlepsi z naszych byłych praktykantów zajmują dziś stanowiska menedżerskie, pracując na rzecz Nestlé zarówno w Polsce, jak i za granicą. To między innymi oni decydują o sukcesie naszej firmy - mówi Mariola Raudo, Kierownik ds. Rekrutacji oraz Partner Biznesowy Nestlé Polska.

„Letnia Praktyka z Nestlé" to praca nad konkretnymi zadaniami, w wybranym dziale, pod stałą opieką merytoryczną menedżera. To również udział w licznych szkoleniach z zakresu prawidłowego żywienia czy znajomości analizy danych sprzedażowych, stosowanych przez firmy z branży FMCG.

Praktyka trwa 3 miesiące, od początku lipca do końca września. Dla najlepszych czekają oferty kontynuacji stażu oraz stałe miejsca pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.