McCormick otwiera Centrum Kariery w Łodzi

McCormick, właściciel polskich marek Kamis i Galeo otworzył w Łodzi swoje pierwsze w Europie Centrum Kariery. To miejsce dedykowane menedżerom, specjalistom, studentom i tym, którzy swoją karierę wiążą z branżą usług wspólnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

McCormick otwiera Centrum Kariery w Łodzi

W łódzkim Centrum Kariery firmy McCormick kandydaci będą mieli okazję poznać mechanizmy działania branży usług wspólnych (obsługa klienta, kontrola jakości, globalna administracja danych i współpraca w zakresie e-biznesu, HR, finanse), spotkać się z pracownikami poszczególnych zespołów w organizacji czy otrzymać szczegółowe informacje na temat możliwości rozwoju kariery zawodowej w strukturach McCormick Shared Services Center.

Zdobędą tutaj również dodatkową wiedzę na warsztatach i szkoleniach, a także będą mieli możliwość wziąć udział w inicjatywach rozwijających konkretne kompetencje oraz zainteresowania.

- Ideą tego przedsięwzięcia jest umożliwienie łodzianom odnajdowania pasji w życiu zawodowym i czerpania z naszego ponad stuletniego, międzynarodowego doświadczenia. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i chętnie dzielimy się wiedzą. Jesteśmy przekonani, że powstałe miejsce przyczyni się do rozwoju potencjału drzemiącego w mieszkańcach Łodzi i będzie służyło im przy podejmowaniu ważnych, zawodowych decyzji – podkreśla Joanna Pawlicka, HR menedżer, McCormick Shared Services – EMEA.

W 2011 roku firma McCormick nabyła prawa do marki Kamis i otworzyła zakład produkcyjny w podwarszawskim Stefanowie. Trzy lata później otworzyła w Łodzi centrum usług wspólnych EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), które realizuje procesy z zakresu finansów, zasobów ludzkich, obsługi klienta czy IT. Dziś centrum usług wspólnych McCormick, które mieści się w biurowcu Nowa Fabryczna zatrudnia ponad 300 specjalistów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.