Letnie praktyki Lidla odniosły sukces

Firma Lidl już po raz drugi umożliwiła studentom i absolwentom najlepszych polskich uczelni udział w praktykach letnich. Po zakończeniu praktyk wielu z nich zostało zatrudnionych w Lidl Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Letnie praktyki Lidla odniosły sukces

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

13 gru 2013 11:47


W tym roku aż 24 laureatów prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu „Grasz o staż" oraz zwycięzców programu „Rozwiń z nami skrzydła" zdobywało doświadczenie zawodowe w tej międzynarodowej organizacji. Po zakończeniu staży 12 osób kontynuuje swoją karierę w Lidl Polska. Stażyści zostali zatrudnieni w działach: IT, personalnym, zarządzania sprzedażą, prawnym oraz reklamy lub otrzymali możliwość udziału w programach rozwojowych firmy Lidl.

Wakacyjne programy stażowe w Lidl Polska trwały od początku lipca do końca września. Aby poznać firmę i specyfikę działania dużej sieci handlowej, program praktyk obejmował tygodniowe szkolenie w strukturach regionalnych. Następnie wszyscy stażyści rozpoczęli pracę w wybranych działach centrali firmy, gdzie wykonywali odpowiedzialne zadania i mieli możliwość uczestniczenia w codziennej pracy działów oraz realizowania własnych projektów.

Praktyki letnie w Lidl Polska stanowią szansę na poszerzanie wiedzy oraz nabywanie i rozwijanie umiejętności niezbędnych na dzisiejszym rynku pracy. Kolejne edycje praktyk odbędą się w przyszłym roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.