Konkurs dla młodych liderów - zwycięzcy polecą do Rio de Janeiro

Rozpoczęły się zapisy na drugą edycję EF Challenge 2016 - konkursu wystąpień publicznych dla gimnazjalistów i licealistów z całego świata. Najlepsze osoby polecą na Youth Leadership Forum w Rio de Janeiro.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Konkurs dla młodych liderów - zwycięzcy polecą do Rio de Janeiro

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

14 paź 2015 13:23


Udział w Youth Leadership Forum to wyróżnienie dla każdego młodego człowieka. Jak pokazuje przykład Weroniki Kiwak - Polki, która rok temu znalazła się w tym elitarnym gronie dzięki EF Challenge, z pewnością nie jest to cel nieosiągalny.

- Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by dzielić się swoimi pomysłami w grupie inspirujących ludzi z całego świata? Razem z Education First możesz spełnić swoje marzenie, tak jak ja – jestem jedną z 23 uczestniczek pierwszej edycji EF Challenge. Żeby znaleźć się na Youth Leadership Forum, trzeba było nagrać krótkie wideo po angielsku z odpowiedzią na pytanie "jak języki otwierają świat?" Potem przekonać międzynarodowe jury, że to właśnie ty jesteś idealnym kandydatem na młodego lidera. Na koniec - wsiąść do samolotu i polecieć – mówi Weronika Kiwak, polska finalistka poprzedniej edycji.

Najlepsi polecą do Rio

W tym roku zasady są podobne, wideo musi jednak odpowiadać na pytanie "czy uważasz, że wszystko jest możliwe?" (z ang. "do you believe nothing is impossible?") Zwycięzcy zostaną zaproszeni na Youth Leadership Forum, które odbędzie się w Rio de Janeiro w sierpniu 2016 roku.

- Właśnie ruszamy z drugą edycją EF Challenge, w której to właśnie ty możesz reprezentować Polskę. Co powiesz na to, że spędzisz część swoich wakacji chłonąc wiedzę, której nie posiądziesz w żadnej szkole, będąc przy okazji z ludźmi młodymi, inspirującymi, bardzo aktywnymi? Jeżeli ja mogłam to zrobić, to dlaczego nie ty? Dlatego - młody liderze - dąż do swoich celów, spełniaj marzenia, kształtuj swoje przywódcze zdolności i do zobaczenia w Rio – zachęca Weronika.

Lista 20 uczniów, którzy przygotowali najlepsze wystąpienie zostanie ogłoszona 30 kwietnia 2016 roku. Osoby te zostaną zaproszone na Youth Leadership Forum w Rio de Janeiro. 10 kolejnych uczniów wygra dwutygodniowy zagraniczny kurs językowy, a 2 osoby kurs dla całej swojej klasy.

Dodatkowo 10 nauczycieli wygra tygodniowy kurs nauczycielski w jednej ze szkół Education First lub weźmie udział w Youth Leadership Forum. Nagrodą pocieszenia będzie 3 miesięczny kurs języka angielskiego online – EF Englishtown, który otrzyma kolejnych 300 uczniów i nauczycieli.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.