Konkurs dla HR-owców: Do wygrania studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego

• Konkurs „Rozwiń skrzydła z Extended Disc” przeznaczony jest dla HR-owców działających na rzecz lokalnych społeczności.
• Nagrodą główną są studia podyplomowe „Zarządzanie zasobami ludzkimi dla menedżerów personalnych” w Akademii Leona Koźmińskiego dla dwóch osób.
• Czas na zgłoszenia upływa 1 września.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Konkurs dla HR-owców: Do wygrania studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

1 lip 2016 14:06


Akademia Leona Koźmińskiego stara się promować inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności. W ramach tej misji powstał pomysł na konkurs „Rozwiń skrzydła z Extended Disc”, który wystartował 20 kwietnia. Jego partnerem merytorycznym jest Extended Disc Polska.

Aby zgłosić udział w konkursie, należy posiadać minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, wykształcenie wyższe oraz odpowiadać na swoim stanowisku pracy za sprawy personalne, kadrowe lub szkolenia i rozwój.

Chęć udziału należy zgłosić do 1 września poprzez formularz kontaktowy na stronie akademii. Deklarację udziału w konkursie należy następnie przesyłać drogą mailową na adres podyplomowe@kozminski.edu.pl wraz z opisem inicjatywy w obszarze rozwoju i dzielenia się wiedzą, odkrywania talentów, edukacji i podnoszenia kwalifikacji, wspierania przedsiębiorczości, wdrażania nowych technologii lub zachowań prozdrowotnych i ekologii, w którą było się zaangażowanym. Z każdym z uczestników, który to uczyni, indywidualną rozmowę odbędzie jury w pięcioosobowym składzie.

Nagrodą główną jest możliwość bezpłatnego uczestnictwa w studiach podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi dla menedżerów personalnych” w Akademii Leona Koźmińskiego dla dwóch osób. Przyznana zostanie również nagroda dodatkowa, czyli dowolne jedno- lub dwudniowe szkolenie w Akademii Leona Koźmińskiego dla dwóch osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.