Konferencja: "Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?"

Uniwersytet Śląski oraz Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji zapraszają do udziału w konferencji pt. „Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?”, która odbędzie się 6 października 2016 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Bankowa 11a, Katowice). Partnerem wydarzenia jest ALTA.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Konferencja: "Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?"

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2016-10-06, Katowice


Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi należy do najważniejszych zadań w zarządzaniu organizacjami. Współcześnie prawie wszystkie organizacje zmagają się z narastającą konkurencją na różnych polach.

Podczas konferencji omówione zostaną nowe wyzwania w zarządzaniu zasobami ludzkimi, a zaproszeni goście będą dzielić się praktycznymi doświadczeniami podejść do zarządzania personelem, które okazały się skuteczne w Polsce i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Konferencja oparta jest na wystąpieniach zaproszonych ekspertów i na dyskusji panelowej w grupach tematycznych obejmujących doświadczenia korporacji międzynarodowych oraz polskich przedsiębiorstw w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

W konferencji weźmie udział m.in. profesor Helen Baron, która jest ekspertem w dziedzinie pomiarów psychometrycznych i opracowała ponad 100 oryginalnych testów, w tym do badania osobowości, motywacji, kompetencji i różnych aspektów zdolności; Tatiana Szostok, dyrektor działu odpowiadającego za realizację projektów konsultingowych i rozwojowych w firmie ALTA; Paweł Sopkowski, pionier coachingu i mentoringu w Polsce, który rozwojem ludzi i organizacji zajmuje się od 1993 roku, w tym coachingiem od prawie 10 lat; dr Piotr Prokopowicz, współwłaściciel firmy szkoleniowo-doradczej tworzącej innowacyjne narzędzia diagnozy i rozwoju kompetencji z wykorzystaniem gier symulacyjnych oraz profesor Mare Teichmann, która zajmuje się adaptacją metod badawczych i testów diagnostycznych w obszarze psychologii pracy.

Adresatami konferencji są:
• kierownicy wyższego szczebla
• dyrektorzy działów kadr i menedżerowie
• naukowcy specjalizujący się w zarządzaniu zasobami ludzkimi
• doradcy w zakresie zarządzania personelem

Program konferencji znajdziecie tutaj oraz w pliku pdf na dole strony.

Zapewniamy tłumaczenia anglojęzycznych wystąpień. Opłata konferencyjna dla uczestników-słuchaczy wynosi 100 zł. Prosimy o rejestrację do 16 września 2016, poprzez formularz i dokonanie wpłaty na konto 74 1050 1214 1000 0007 0000 7909, Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice.

W tytule przelewu należy podać: Konferencja HR, imię i nazwisko uczestnika.

Pobierz PLIKI DO POBRANIA

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.