Kombajny, prasy, sieczkarnie. Szkolenia dla rolników przed żniwami

6
Kombajny, prasy, sieczkarnie. Szkolenia dla rolników przed żniwami Rolnicy maja szansę poznać nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest uzyskania jeszcze lepszych wyników z prac. (fot. mat.pras.)
• Rozpoczęła się trzecia edycja cyklów szkoleń dla użytkowników maszyn żniwnych, organizowana przez firmę New Holland pod hasłem "Harvest Masters", czyli mistrzowie żniw.
• Głównym założeniem całego przedsięwzięcia jest pokazanie rolnikom w jaki sposób najefektywniej i najekonomiczniej użytkować maszyny: kombajny, prasy oraz sieczkarnie.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kombajny, prasy, sieczkarnie. Szkolenia dla rolników przed żniwami

PODZIEL SIĘ


Autor: Farmer.pl

www.farmer.pl

27 lip 2016 10:21


New Holland jeszcze przed rozpoczęciem programu Harvest Masters zapewniał możliwość przeszkolenia operatorów kombajnów jednak od roku 2013 szkolenia są częścią pakietu, który stanowi atrakcyjny dodatek dla każdego, kto zdecyduje się na zakup nowej maszyny żniwnej. Spotkania odbywają się zarówno u dealerów marki jak i w wyznaczonych gospodarstwach rolnych.

– Istotnym założeniem programu Harvest Masters jest przekazywanie umiejętności i wiedzy dotyczących maksymalnego wykorzystania technologii w maszynach New Holland. Dzielimy się także doświadczeniami żniwnymi z całego świata rolniczego w taki sposób, aby zwiększać efektywność i skuteczność pracy naszych klientów - mówi Marek Bączyk, szef sewisu New Holland.

- Harvest Masters oznacza nie tylko szkolenia, ale także mocno rozwinięty system obsługi klienta, jeszcze silniejsze wsparcie techniczne i szybszy serwis. Jest to możliwe dzięki stworzeniu dedykowanych zespołów wsparcia dla klientów – dodaje.

Rolnicy maja szansę poznać nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest uzyskania jeszcze lepszych wyników z prac. A wszystko pod okiem i ze wsparciem ekspertów New Holland.

W dotychczasowych edycjach w projektu udział wzięło ponad 250 osób, a kolejne właśnie przechodzą szkolenia. Tak jak w ubiegłych latach, zajęcia są prowadzone w punktach dilerskich – tu można zapytać się o szczegółowe informacje, a także indywidualnie w gospodarstwach klientów marki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.