JLL partnerem podyplomowych studiów na Uniwersytecie Gdańskim

• Firma doradcza JLL została partnerem merytorycznym podyplomowych studiów z zakresu komercjalizacji nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim.
• Zajęcia w Katedrze Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Zarządzania rozpoczną się w październiku 2016 i potrwają rok.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

JLL partnerem podyplomowych studiów na Uniwersytecie Gdańskim

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

7 lip 2016 10:23


- Dla naszych studentów tworzymy kompleksową ofertę edukacyjną, łączącą wiedzę teoretyczną z podejściem praktycznym. Dlatego zaproponowaliśmy firmie JLL współpracę merytoryczną nad studiami z zakresu komercjalizacji nieruchomości - komentuje dr Anna Wojewnik-Filipkowska, Katedra Inwestycji i Nieruchomości, Uniwersytet Gdański.

Wykładowcami ze strony JLL będą: Tomasz Trzósło (dyrektor zarządzający w Polsce), Magdalena Reńska (dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy), Anna Bartoszewicz-Wnuk (dyrektor Działu Badań Rynku i Doradztwa, Michał Bryszewski (menedżer ds. Rozwiązań Biznesowych) oraz Michael Ewert (dyrektor Działu Analityki i Rozwiązań Biznesowych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

- Ogromnie się cieszymy z rozpoczęcia współpracy merytorycznej z Uniwersytetem Gdańskim. Nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem chętnie podzielą się wiedzą. Chcemy studentom przybliżyć specyfikę branży nieruchomości i uzupełnić zdobytą wiedzę przykładami z codziennej działalności biznesowej JLL w Polsce i na świecie. Naszym celem jest przedstawienie najnowszych trendów na rynku. Powiemy jak dynamicznie zmienia się branża, w jaki sposób przechodzi od tradycyjnego pośrednictwa czy zarządzania nieruchomościami do kompleksowego wsparcia klientów. Zaprosiliśmy do realizacji tego innowacyjnego projektu także innych praktyków z zaprzyjaźnionych firm, by uzupełnić wiedzę JLL doświadczeniem z innych branż. Wierzę, że te studia ułatwią uczestnikom w przyszłości znalezienie ciekawej posady lub wdrożenie nowych koncepcji w obecnym miejscu pracy - powiedziała Magdalena Reńska, dyrektor w JLL.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.