Jak zakończyły się losy stażysty Krzysia?

Jak wygląda finał przygód stażysty Krzysia? Co ma wspólnego z bieganiem? Do sieci trafił ostatni ze spotów zrealizowanych w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” zachęcający do aktywnej postawy zawodowej i wzięcia udziału w imprezie biegowej „Biegiem na staż”.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jak zakończyły się losy stażysty Krzysia?

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

7 maj 2014 17:18


Multimedialna akcja organizowana w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” dobiega końca. 17 maja na Polu Mokotowskim będzie miało miejsce wydarzenie kulminacyjne kampanii – impreza biegowa „Biegiem na staż”. Do świadomego kierowania swoją karierą zachęca zarówno bieg, jak i promujący go ostatni ze spotów poświęconych przygodom  Krzysia.

Historia stażysty Krzysia i jego przełożonej pani Krysi dobiega końca – co czeka bohaterów w ostatniej odsłonie? Cykl pięciu filmów zrealizowanych w ramach kampanii prezentuje w krzywym zwierciadle niekonstruktywne zadania zlecane młodym ludziom podczas staży i praktyk. Celem spotów jest zmotywowanie uczniów i studentów do przemyślanego wyboru programów staży i praktyk, które stanowią efektywny start w karierę.Zobacz wcześniejsze przygody Krzysia tutaj. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.