PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Infor będzie współpracował z Politechniką Wrocławską

  • Autor: JP
  • 8 maj 2017 17:06

Infor przekazał Politechnice Wrocławskiej nieodpłatnie 50 licencji oprogramowania ERP oraz materiały instruktażowe dla studentów i wykładowców. Firma wkrótce uruchomi program praktyk dla studentów.

Infor będzie współpracował z Politechniką Wrocławską
W pierwszym etapie programu uczestniczy 35 studentów zarządzania (Fot.: Shutterstock)
REKLAMA

Infor, dostawca aplikacji biznesowych, poinformował o nawiązaniu współpracy z Politechniką Wrocławską w ramach globalnego programu współpracy z uczelniami Infor Education Alliance Program.

Firma przekazała uczelni 50 licencji oprogramowania ERP oraz materiały instruktażowe dla studentów i wykładowców. Oprogramowanie Infor CloudSuite Industrial Machinery, działające w chmurze i stworzone z myślą o sektorze tzw. produkcji dyskretnej, zarządza procesami produkcji, serwisem i innymi kluczowymi operacjami przedsiębiorstwa, w tym jego finansami czy współpracą z dostawcami.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Politechnika jest pierwszą polską uczelnią zaproszoną do globalnego programu Infor Education Alliance Program. Jesteśmy przekonani, że współpraca pozwoli zapewnić studentom praktyczne umiejętności pracy w środowisku oprogramowania ERP. W kolejnym etapie uruchomimy program praktyk, a najlepszym absolwentom zaproponujemy pracę. Do 2018 roku wrocławskie Center of Excellence firmy Infor stworzy łącznie 500 miejsc pracy i mamy nadzieję, że część z nich przypadnie absolwentom Politechniki – mówi Artur Sawicki, dyrektor wrocławskiego Center of Excellence

W pierwszym etapie programu uczestniczy 35 studentów zarządzania. Studenci już korzystają z oprogramowania, mogą również analizować przykładowe zrealizowane w nim projekty (tzw. case studies), mają dostęp do materiałów edukacyjnych. W październiku dołączy do nich kolejnych 200 studentów – z kierunku inżynieria IT.

– Cieszy nas współpraca, w ramach której mamy stały dostęp nie tylko do światowej klasy rozwiązań, ale i ekspertów-praktyków, których zaprosimy do prowadzenia zajęć warsztatowych dla studentów. Zajęcia te rozpoczną się w nowym roku akademickim i będą prowadzone przez programistów i developerów z firmy Infor – mówi dr inż. Adam Wasilewski z Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Infor będzie współpracował z Politechniką Wrocławską

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • StudentPWR 2017-05-08 18:04:56

    ERP*.

  • StudentPWR 2017-05-08 18:04:26

    Studiuję zarządzanie, na ostatnim roku. Nie mam żadnej informacji o możliwościach nauki ERM. Jakieś namiary można dostać? :)

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA