×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Honorowy profesor oświaty: MEN przyznało tytuły nauczycielom

Dwudziestu pedagogów otrzymało od Ministerstwa Edukacji Narodowej tytuł honorowego profesora oświaty.

Honorowy profesor oświaty: MEN przyznało tytuły nauczycielom
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Ministerstwo Edukacji Narodowej podało listę dwudziestu pedagogów, którzy otrzymali tytuł honorowego profesora oświaty. Jest on przyznawany przez szefa MEN na wniosek Kapituły do spraw Profesorów Oświaty nauczycielom, którzy przez lata pracy wyróżniali się osiągnięciami dydaktycznymi i wychowawczymi.

W tym roku do grona honorowych profesorów oświaty dołączyli: Krystyna Adaśko z Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie; Zofia Bartecka-Prorok z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krośnie; Beata Bogdańska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie; Izabela Breguła z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strzelcach Opolskich; Tomasz Grębski z Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku; Alina Gromaszek z Zespołu Placówek Oświatowych w Ciecierzynie; Radosław Cezary Gwizdon z Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży; Aldona Kaczmarczyk-Kołucka z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku; Izabela Koladyńska z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie; Regina Kotłowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionce; Jerzy Kozłowski z Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku; Marek Lipiński z I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie; Sławomir Grzegorz Maślikowski z I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie; Halina Muryjas-Rząsa z Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie; Anna Rygielska z Zespołu Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu; Edward Rymaszewski z Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy; Małgorzata Sagan z Gimnazjum Nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie; Jarosław Schabieński – z Zespołu Szkół nr 2 w Suwałkach; Michał Steuer – z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach i Bożena Teodozja Śliwowska – z Katolickiego Gimnazjum i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

Minister Edukacji Narodowej po raz pierwszy nadał tytuły honorowe profesora oświaty w roku 2008. Odebrało je wówczas 10 osób.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Honorowy profesor oświaty: MEN przyznało tytuły nauczycielom

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA