×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Goodyear startuje z programem mentoringowym

  • km
  • 27 mar 2023 11:43

Goodyear uruchomił program mentoringowy pod nazwą „Wingfoot Women”, który skierowany jest do kobiet zainteresowanych budowaniem kariery w branży technologicznej.

Goodyear startuje z programem mentoringowym
W ramach programu kobiety zatrudnione w Goodyearze mogą wziąć udział w indywidualnych szkoleniach na temat budowania marki osobistej (fot. Meghan Lamle/Unsplash)
REKLAMA

Projekt „Wingfoot Women” opracowany został przez sieć łączącą kobiety pracujące w Goodyearze „Goodyear Women's Network EMEA”. Powstał we współpracy z organizacją społeczną KnowThyBrand oraz organizacją non-profit Girls in Tech Luxembourg.

Start programu w Luksemburgu, pozostałe kraje w dalszym etapie

Program będzie początkowo realizowany w Luksemburgu, a jego pierwszy etap ma potrwać sześć miesięcy. W dalszej perspektywie ma zostać rozszerzony na inne kraje w regionie EMEA.

- Program Wingfoot Women to konkretny sposób na wzmocnienie rozwoju osobistego kobiet w Goodyearze, ale także wsparcie dla lokalnych społeczności poprzez mentoring i rozwój innych kobiet, które chcą zajmować się technologiami - wyjaśnia Marwa Khairalla, prezes Goodyear Women's Network w regionie EMEA.

Budowanie marki osobistej, w dalszym etapie mentoring dla kobiet 

W ramach programu, kobiety zatrudnione w Goodyearze mogą wziąć udział w indywidualnych szkoleniach na temat budowania marki osobistej. W kolejnym kroku wejdą w role mentorek i będą oferować wsparcie innym kobietom już pracującym w technologiach lub dopiero pragnącym rozpocząć pracę w tej branży.

-  W KnowThyBrand Women koncentrujemy się na wspieraniu firm w pozyskiwaniu, utrzymywaniu i promowaniu kobiecych talentów poprzez programy integracji płci, marki pracodawcy i marki osobistej. Pomagamy osobom, które chcą wzmocnić swoją karierę dzięki skutecznym programom rozwoju marki osobistej i to właśnie zamierzamy zrobić dla kobiet pracujących w Goodyearze - twierdzi Giulia Iannucci, założycielka i dyrektor generalna w KnowThyBrand Women.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Goodyear startuje z programem mentoringowym

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA