PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Erbud zaprasza dzieci na plac budowy

  • jk
  • 1 cze 2022 17:02

Grupa Erbud startuje z kolejną inicjatywą promującą budownictwo wśród najmłodszych. „Młode MajstERki” to cykl warsztatów organizowany wspólnie z Centrum Nauki Kopernik skierowany do dziewczynek.

Erbud zaprasza dzieci na plac budowy
„Młode MajstERki” to seria czerwcowych warsztatów skierowanych przede wszystkim do dziewczynek w wieku 6-9 lat, które odbędą się w warszawskim Centrum Nauki Kopernik (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

„Młode MajstERki” to seria czerwcowych warsztatów skierowanych przede wszystkim do dziewczynek w wieku 6-9 lat, które odbędą się w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Program opracowany został wspólnie przez ekspertów z Kopernika w konsultacji z inżynierkami Erbudu, które wezmą także gościnnie udział w warsztatach, by pomóc uczestniczkom w zadaniach, a przy okazji opowiedzieć o pracy na budowie.

Dziewczynki wraz z opiekunami będą mogły wypróbować różne narzędzia budowlane, a także zmierzyć się z konstrukcyjnymi wyzwaniami. Poznają także składniki zaprawy murarskiej i spróbują swoich sił w budowaniu ściany z cegieł - w kasku i kamizelce, by oddać klimat prawdziwej budowy.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czytaj też: Podczas rozmowy kwalifikacyjnej grają w Counter-Strike. Tak rekrutuje firma budowlana

- Budownictwo to nie tylko projektowanie i stawianie kolejnych obiektów, lecz również poszukiwanie, a następnie wykorzystywanie nieszablonowych rozwiązań. Ten, komu się to udaje, zyskuje przewagę. My już teraz chcemy zadbać o przyszłość nie tylko Erbudu, ale całej branży, która nie wykorzystuje ogromnego potencjału kobiet. Chcemy zainteresować najmłodsze pokolenie budownictwem i uczynić Erbud firmą pierwszego wyboru. To nasza inwestycja z może odroczoną, ale jestem pewny, że wysoką stopą zwrotu – mówi Dariusz Grzeszczak, prezes grupy Erbud.

Czerwcowa seria ma charakter pilotażowy, docelowo firma planuje inicjatywę wpisać na stałe do swoich działań, a scenariusze zajęć udostępnić bezpłatnie szkołom i innym ośrodkom edukacyjnym w całej Polsce.

Czerwcowa seria ma charakter pilotażowy, docelowo firma planuje inicjatywę wpisać na stałe do swoich działań (Fot. Mat. pras.)
Czerwcowa seria ma charakter pilotażowy, docelowo firma planuje inicjatywę wpisać na stałe do swoich działań (Fot. Mat. pras.)

„Młode MajstERki” to nie pierwsza akcja firmy Erbud skierowana do dziewczynek. W kwietniu została wydana książka "Klara buduje” autorstwa Jakuba Skworza, zilustrowana przez Paulinę Derecką. To uniwersalna opowieść o dziewczynce, która postanowiła zrealizować swoje marzenie i zbudować coś, czego świat jeszcze nie widział. To także opowieść o tym, że warto mieć marzenia, nie bać się wyzwań i konsekwentnie podążać do wyznaczonego celu.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Erbud zaprasza dzieci na plac budowy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA