Enea wspiera studentów. Najlepszym wręczy 10 tys. zł

• Wystartowała II edycja konkursu „Modelowanie Rynku Energii”, którego celem jest popularyzacja tematyki funkcjonowania rynku energii.
• Studenci kierunków ekonomicznych, ekonometrycznych oraz związanych z energetyką przez kilka najbliższych miesięcy będą rywalizować o nagrodę prezesa Enei.
• Dla najlepszej drużyny czeka 10 tys. zł, a łączna pula wygranych to 18 tys. zł.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Enea wspiera studentów. Najlepszym wręczy 10 tys. zł

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

11 paź 2016 10:50


Enea po raz drugi szuka ambitnych studentów z całej Polski, a głównym celem studenckiej rywalizacji jest popularyzacja tematyki funkcjonowania rynku energii. Organizatorzy chcą zapoznać studentów ze specyfiką branży energetycznej w Polsce i ze skomplikowanymi mechanizmami, które kształtują dynamicznie zmieniający się rynek energii.

– Cieszę się, że po raz kolejny wspólnie z polskimi uczelniami mamy możliwość budowania polskiego potencjału intelektualnego, który w niedalekiej przyszłości będzie kształtował polską gospodarkę. Współpraca uczelni z przedsiębiorstwami przynosi korzyści obydwu stronom. Inspiruje pomysły, które mogą być wykorzystane przez naszą firmę i w ten sposób przyczynia się do wzrostu jej konkurencyjności i innowacyjności - powiedział Mirosław Kowalik, prezes Enei.

– Zależy nam na tym, by młodzi, zdolni i rozwijający się ludzie mieli szanse zapoznać się z tajnikami rynku energii jeszcze na etapie studiów. W ten sposób, kończąc edukację, są bogatsi o ekspercką wiedzę i mogą związać swoją karierę z naszą grupą. Udział w konkursie z pewnością korzystnie wpłynie na pozycję jego uczestników na rynku pracy – dodał Dawid Klimczak, prezes Enea Trading, spółki z grupy Enea, która czuwa nad merytoryczną stroną konkursu.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.