Drzwi otwarte na Akademii Leona Koźmińskiego: Sprawdź jak wyglądają zajęcia na studiach MBA

• 10 września w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się dzień otwarty dla kandydatów na studia.
• Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Drzwi otwarte na Akademii Leona Koźmińskiego: Sprawdź jak wyglądają zajęcia na studiach MBA

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

8 wrz 2016 9:40


Ambicja i dążenie do perfekcji to domeny ludzi pragnących być najlepszymi w swojej dziedzinie. Także osoby o bogatym doświadczeniu zawodowym, szczególnie piastujący wysokie stanowiska w firmach najczęściej hołdują tej maksymie mówiącej o tym, że ten kto się nie rozwija, stoi w miejscu. Dobrym i sprawdzonym sposobem na pogłębianie swojej wiedzy jest kontynuacja nauki np. na studiach MBA. 10 września w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się dzień otwarty dla kandydatów na studia.

Stagnacja i samozadowolenie są głównymi powodami braku rozwoju oraz popadnięcia w zawodową rutynę i marazm. Coraz więcej osób pracujących w biznesie pragnie poszerzać swoje horyzonty, aby ulepszać reprezentowaną firmę, wdrażając w jej struktury najnowsze rozwiązania.

Czytaj też: Najbardziej oblegane kierunki studiów 2016 r.

Doskonałym sposobem na rozwijanie kariery jest studiowanie np. na kierunkach MBA. Osoby zainteresowane pogłębianiem swojej wiedzy, mogą wziąć udział w specjalnych warsztatach dla kandydatów na tego typu studia. Rozpoczną się one o 10:00, a jako pierwszy wykład poprowadzi Nikolay Kirov. Ekspert z ogromnym doświadczeniem i zapleczem naukowym opowie o negocjacjach i budowaniu relacji w biznesie. Następnie odbędzie się sesja informacyjna, na której zainteresowane osoby dowiedzą się o tajnikach związanych ze studiami MBA, a na ich indywidualne pytania odpowiedzą eksperci prowadzący studia. Na zakończenie, dr nauk ekonomicznych, Jacek Tomkiewicz poprowadzi panel związany z ekonomią.

Doskonałym sposobem na rozwijanie kariery jest studiowanie (fot.mat.pras.) Doskonałym sposobem na rozwijanie kariery jest studiowanie (fot.mat.pras.)

Akademia Leona Koźmińskiego oprócz standardowej formuły studiów MBA wprowadzającej do zarządzania biznesem – „Executive MBA”, notowanych w rankingu programów EMBA „Financial Times”, ma w swojej ofercie również specjalistyczne programy MBA przystosowane do potrzeb różnych branży, m.in. „MBA Finanse”, „MBA IT”, „MBA dla kadry medycznej”, „MBA dla inżynierów” czy „MBA HR”. Dzięki nim można zdobyć nie tylko dyplom MBA, lecz także potwierdzić kompetencje w określonej dziedzinie.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.