PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Dr Dawid Kostecki został dyrektorem Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

  • Autor: PAP/KO
  • 11 sie 2022 16:36

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek powołał na stanowisko dyrektora Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) dr. Dawida Kosteckiego - poinformował w czwartek resort edukacji i nauki.

Dr Dawid Kostecki został dyrektorem Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
Dr Dawid Kostecki odebrał nominację z rąk Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka (fot.gov.pl)
REKLAMA

Kostecki odebrał nominację z rąk ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.

Jak wynika z informacji podanych na stronie MEiN, nowy dyrektor NAWA dr Dawid Kostecki ukończył prawo (2014 r.) oraz historię (2016 r.) na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Stopień naukowy doktora nauk prawnych uzyskał w 2020 r. na podstawie pracy "Filozofia prawa Mariana Ignacego Morawskiego SJ". Ukończył również studia podyplomowe Executive Master Business of Administration oraz Doctor Business of Administration w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jako podało MEiN, Kostecki od 2019 r. współpracuje z Fundacją Polskiej Akademii Nauk w Lublinie. Pełnił także funkcję wicestarosty powiatu łęczyńskiego.

Dr Dawid Kostecki jest związany z Katedrą Teorii i Filozofii Prawa na KUL. W publikacjach naukowych poruszał zagadnienia związane z aksjologią, relacją prawa i moralności oraz filozofią prawa.

NAWA działa na rzecz internacjonalizacji polskiej nauki przez wspieranie i stymulowanie międzynarodowej współpracy badawczej oraz wymiany akademickiej. Dąży do umiędzynarodowienia polskich uczelni i instytucji naukowych, a także do promocji polskiej kultury i języka. Jej zadaniem jest upowszechnianie informacji o polskim systemie nauki i szkolnictwa wyższego.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Dr Dawid Kostecki został dyrektorem Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • W błyskawiczny sposób zaskarżamy Postanowienia nie Wyroki Sądów Rej. W formie Skarg do ETPC 2022-08-15 18:25:06

    Morawiecki i Czarnek to największe gnidy,bandyci,Polska zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce(pół miliona zgonów) po Rumuni względem przestępstw wodno prawnych, zbrodni przeciwko własnemu Narodowi. Ten oszołom ze Zbigniewem Ziobro wkręca pozostałych Ministrów w związku z nielegalnymi inwigilacjami społeczeństwa wykorzystał Straż Graniczną do działań operacyjnych,manipulacji ludźmi,fałszowania badań przeciwciał anty HBs które dzięki lojalności Ministra Zdrowia zniknęły w systemach .Mieszkańcy nie są winni za dalsze usiłowanie zabójstw, ponieważ oddane na ich własność bomby ekologiczne nie były wybudowane z ich inicjatywy(przydomowe ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy unijnych).Ludziska,nie pokrywajcie skutków katastrof ekologicznych z własnej kieszeni, nie podejmowanie czynności przez lokalne Prokuratury daje możliwość złożenia skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka(formularz w języku polskim był dostępny do pobrania na stronie Gazety Prawnej)do pól roku od Postanowienia Sądu na utrzymanie zaskarżonych umorzeń śledztw, 25tysięcy Euro po przyjęciu skargi otrzymacie.Rozp.Ministra Zdrowia z dnia 24.09.2013roku w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej Dz.U.2013 poz .1248 z późniejszymi zmianami 21.03.2019r..Dz.U.2019 poz.736.;Lekarz POZ odmówi badania przeciwciał anty HBs,w majestacie prawa pozabijali Naszych rodaków,najbliższych,celem wyłudzania w sposób niedozwolony funduszy pod Krajowym Prawem Odbudowy,nie doczekacie się słowa przepraszam nawet od Prezydenta Andrzeja Dudy który każe wam zaciskać pasa przy już chorych potrzebujących pomocy głowach.Mapy w zasobach miejskiej dokumentacji geodezyjno kartograficznej zostały całkowicie sfałszowane poprzez z nich usunięcie klasyfikacji gruntów,w ślad ewidencja gruntów,teraz jesteście kalekami(gorszym sortem)niewolnikami bez żadnych praw,kupicie ziemie rolną.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA