Danwood sfinansuje studia inżynierom i zagwarantuje im pracę

Firma Danwood we współpracy z Politechniką Białostocką uruchamia w najbliższym roku akademickim Podyplomowe Studia Menedżerskie dla inżynierów budownictwa. Firma sfinansuje studia wszystkim studentom i zagwarantuje im zatrudnienie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Danwood sfinansuje studia inżynierom i zagwarantuje im pracę

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

19 maj 2015 12:55


Dzięki współpracy firmy Danwood oraz Politechniki Białostockiej, inżynierowie budownictwa będą mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności na rocznych Podyplomowych Studiach Menedżerskich, które zostaną uruchomione już w najbliższym roku akademickim. Danwood sfinansuje studia wszystkim kandydatom, którzy przejdą proces rekrutacji i jednocześnie zagwarantuje im zatrudnienie w firmie.

Celem studiów jest poszerzenie oraz zaktualizowanie wiedzy z zakresu problematyki związanej z zarządzaniem projektami budowlanymi według standardów przyjętych w Danwood. Studenci otrzymają wiedzę, łączącą elementy nauk o zarządzaniu oraz nauk technicznych. Nauczą się m.in. zarządzania projektami budowlanymi, postaw liderów projektów budowlanych oraz aspektów technicznych wdrażania i oceny efektywności takich przedsięwzięć.

Absolwenci będą przygotowani do zadań na rynku pracy

- Kompetencje techniczne są najważniejszym czynnikiem sukcesu projektu budowlanego, jednak realizacja takich projektów wymaga od wszystkich zaangażowanych osób także miękkich kompetencji tj. m.in. umiejętności przywódcze, działanie w zespole, komunikacja czy negocjacje. Uruchomienie Podyplomowych Studiów Managerskich dla Inżynierów Budownictwa jest odpowiedzią na te właśnie potrzeby – mówi Jolanta Kępa, kierownik działu HR w firmie Danwood.

- Bardzo cieszymy się, iż wspólnie w firmą Danwood pokazaliśmy, że możliwa jest owocna współpraca biznesu z nauką. Jestem przekonany, że absolwenci nowych studiów podyplomowych na naszej uczelni będą przygotowani w najlepszy możliwy sposób do zadań, które stoją przed nimi na rynku pracy i tym samym przyczynią się do rozwoju naszego regionu – informuje dr inż. Krzysztof Dziekoński z Katedry Informatyki Gospodarczej i Logistyki Politechniki Białostockiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.