×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Budimex szuka praktykantów. Na studentów czeka 250 miejsc

  • jk
  • 2 mar 2023 17:23

Ruszyła nowa edycja programu praktyk w Budimeksie pod hasłem „Praktyka jest miarą sukcesu”. Przygotowanych jest 250 miejsc dla studentów z całej Polski.

Budimex szuka praktykantów. Na studentów czeka 250 miejsc
Rusza kolejna edycja programu praktyk w Budimeksie (Fot. mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Rusza kolejna edycja programu praktyk w Budimeksie. Generalny wykonawca oferuje studentom m.in. wynagrodzenie za praktyki, opiekę medyczną, wsparcie opiekuna, zdobycie cennego doświadczenia, a także możliwość stałego zatrudnienia.

‎- Jednym z naszych największych projektów jest coroczny program praktyk, ‎podczas którego przyjmujemy około 250 osób do różnych obszarów działalności ‎naszej organizacji. Naszym celem jest przekazywanie wiedzy i zapoznanie tych ‎młodych osób z biznesem i realną pracą na budowie – mówi Anna Karyś-Sosińska, dyrektor pionu zarządzania zasobami ludzkimi w Budimeksie.

Jak informuje Budimex, zmianie uległa gra rekrutacyjna, której wynik stanowi element oceny kandydata. Proces aplikacji został skrócony poprzez ograniczenie czasu gry. Obecnie składa się ona z 12 pytań i podzielona jest na dwa obszary: budowlany oraz biurowy.

‎- Łącznie od 2014 r. w naszej organizacji pojawiło się aż ‎‎1419 praktykantów. Zdarza się, że do danego działu poszukujemy 1-2 osób, ale są ‎też duże kontrakty tj. stacja Warszawa Zachodnia czy Port Gdynia, gdzie liczba ‎praktykantów waha się od 20 do 30 osób – dodaje Anna Karyś-Sosińska.‎

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Budimex szuka praktykantów. Na studentów czeka 250 miejsc

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA