×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Bonusy dla najlepszych kandydatów na studia

  • Autor: PAP/AT
  • 5 cze 2023 7:10

Bezpłatne miejsca w akademikach są wśród bonusów, jakimi Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie kusi tegorocznych kandydatów. W poniedziałek (5 czerwca) startuje rekrutacja na tę uczelnię – to później niż na większości uczelni, które rozpoczęły rekrutację czwartek 1 czerwca.

Bonusy dla najlepszych kandydatów na studia
Startuje rekrutacja na Akademię Górniczo-Hutnicza w Krakowie (fot. agh.edu.pl)
REKLAMA

"Najlepsi kandydaci mogą liczyć na dodatkowy pakiet korzyści" - poinformowała rzeczniczka prasowa Anna Żmuda-Muszyńska. Na maturzystów z najlepszymi wynikami oraz laureatów olimpiad czekają m.in. bezpłatne miejsca w akademiku przez pierwszy rok studiów, dodatkowe nieodpłatne formy kształcenia - kursy, szkolenia, tutoring.

Kandydaci na AGH mają do wyboru 68 kierunków na 16 wydziałach. Nowościami są kierunki studiów I stopnia: ekoprojektowanie i cyfryzacja technologii materiałowych; mechanical engineering; computer physics.

Ekoprojektowanie i cyfryzacja technologii materiałowych ma przygotować do pracy w branży nowoczesnego przetwórstwa metali nieżelaznych. W trakcie kształcenia nacisk ma być położony na kompetencje związane z ekoprojektowaniem (ecodesign) produktów i przyjaźniejszych, czystszych dla środowiska technologii materiałowych.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Bonusy dla najlepszych kandydatów na studia
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA