Biuro Bezpieczeństwa Narodowego szuka chętnych na wakacyjny staż

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego poinformowało o rozpoczęciu naboru do dziewiątej edycji programu wakacyjnych staży studenckich.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego szuka chętnych na wakacyjny staż

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

10 maj 2016 10:17


Staż w BBN to okazja do zdobycia doświadczenia w instytucji wykonującej zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP.

- Każdego roku o możliwość odbycia miesięcznego stażu w BBN ubiega się kilkaset osób z całej Polski. W ciągu minionych lat program stał się nie tylko formą nabywania kompetencji na tak wysokim szczeblu administracji państwowej, ale także dawał szansę młodym ludziom na rozpoczęcie kariery zawodowej - czytamy w komunikacie BBN.

Spośród przeszło setki dotychczasowych stażystów pięcioro pracuje obecnie w BBN, a wielu nadal utrzymuje kontakty z ekspertami biura. Absolwenci otrzymują także propozycje zatrudnienia z innych instytucji zajmujących się sprawami bezpieczeństwa.

- Egzamin kwalifikacyjny odbędzie się w Pałacu Prezydenckim. Laureaci będą mieli możliwość pracy z analitykami BBN w wybranym przez siebie departamencie: analiz strategicznych, zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi, prawa i bezpieczeństwa pozamilitarnego oraz w archiwum - poinformowało BBN w komunikacie.

Studentom mieszkającym poza Warszawą, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego zapewni bezpłatne zakwaterowanie w domu studenckim Akademii Obrony Narodowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.