×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Biedronka pomoże w kształceniu logistyków

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 8 lip 2021 14:48

Biedronka objęła patronatem klasy o profilu logistycznym Technikum nr 3 w Łodzi. Jak zaznacza sieć, uczniowie, oprócz wiedzy teoretycznej, będą mieli możliwość bliższego poznania obszaru logistyki, kluczowego elementu funkcjonowania ich firmy.

Biedronka pomoże w kształceniu logistyków
Biedronka chce przybliżyć uczniom obszar logistyki swojej sieci (fot. mat. pras.)
REKLAMA

Sieć Biedronka od lat prowadzi współpracę z organizacjami studenckimi, uczelniami, a także realizuje programy stażowe i menedżerskie dla studentów i absolwentów. W tym roku obejmuje patronatem klasy o profilu logistycznym w Technikum numer 3 w Łodzi, gdzie uczy się łącznie ponad 300 uczniów. Chce w ten sposób przybliżyć im obszar logistyki.

- Uczniowie, oprócz wiedzy teoretycznej, będą mieli możliwość bliższego poznania obszaru logistyki, kluczowego elementu funkcjonowania naszej firmy. W ramach patronatu przewidziane są m.in. wizyty w centrach dystrybucyjnych Biedronki, spotkania z przedstawicielami firmy i praktyki zawodowe. Technikum otrzyma również wsparcie finansowe do wyposażenia pracowni logistycznej - wskazuje Biedronka.

Biedronka obejmuje patronatem klasy o profilu logistycznym (fot. mat. pras.)
Biedronka obejmuje patronatem klasy o profilu logistycznym (fot. mat. pras.)

Jak zaznacza sieć, wybór Technikum nr 3 w Łodzi jest nieprzypadkowy - objęta patronatem szkoła znajduje się w pobliżu aż trzech centrów dystrybucyjnych sieci Biedronka. To także największa placówka zrzeszająca młodzież zainteresowaną kształceniem na profilu technik logistyk w województwie łódzkim.

- Biedronka od lat angażuje się w rozwijanie potencjału młodych ludzi, np. poprzez rozbudowane programy menedżerskie i stażowe. Chcemy budować relacje również z młodzieżą szkolną. Teraz, dzięki objęciu patronatem klas o profilu logistycznym, mamy możliwość pokazania i przybliżenia przyszłym logistykom Biedronki jako atrakcyjnego pracodawcy - wyjaśnia Marta Śliwińska, starszy manager ds. budowania wizerunku [pracodawcy w sieci Biedronka.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Biedronka pomoże w kształceniu logistyków

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA