×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Bezrobotni znajdą pracę na pływalniach. Mogą zapisać się na kurs ratownika wodnego

  • Autor: PAP
  • 12 mar 2023 9:26

Bezrobotni zarejestrowani w elbląskim urzędzie pracy mogą zapisać się na kurs ratownika wodnego, a po jego ukończeniu znaleźć zatrudnienie w pływalniach w Elblągu. Zatrudnienie gwarantuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu - mówiła Natalia Szrama z elbląskiego MOSiR.

Bezrobotni znajdą pracę na pływalniach. Mogą zapisać się na kurs ratownika wodnego
MOSiR w Elblągu może zatrudnić 5 ratowników na umowę o pracę (Zdj. ilustracyjne, fot. Pixabay)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu podał, że osoby bezrobotne i zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy mogą wziąć udział w kursie pod nazwą "Ratownik Wodny, Kwalifikowana Pierwsza Pomoc, Sternik Motorowodny". Każdy uczestnik, po zdaniu egzaminu i zdobyciu uprawnień będzie mógł rozpocząć pracę w elbląskich pływalniach MOSiR. Chodzi o dwie pływalnie: przy ulicy Robotniczej oraz w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka.

Wśród wymagań kwalifikujących na kurs jest umiejętność pływania i dobry stan zdrowia. Jeśli kandydaci spełniają powyższe warunki i chcą pracować jako ratownicy wodni na pływalniach oraz nieść pomoc potrzebującym, to powinni zgłosić się do Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu - przekonują organizatorzy.

Uczestnikami szkolenia mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy. Po zakończeniu szkolenia, każdy z uczestników, który zda egzaminy, uzyska uprawnienia ratownika wodnego, kurs KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy) oraz uprawnienia motorowodne. Dodatkowo po zdobyciu uprawnień gwarantowana jest praca.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Bezrobotni znajdą pracę na pływalniach. Mogą zapisać się na kurs ratownika wodnego

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA