×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Będą bezpłatne szkolenia ws. rozliczania podatku

  • Autor: PAP
  • 19 lut 2023 19:04

Od środy do 11 kwietnia specjaliści z Izby Administracji Skarbowej będą prowadzić w Poznaniu bezpłatne szkolenia dotyczące rozliczania podatku. Otwarte spotkania będą mieć charakter zarówno stacjonarny, jak i online - poinformował poznański magistrat.

Będą bezpłatne szkolenia ws. rozliczania podatku
Cykl bezpłatnych, otwartych szkoleń dotyczących rozliczania podatku organizowany jest po raz pierwszy przez poznański samorząd i Izbę Administracji Skarbowej (Fot. Pixabay)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Cykl bezpłatnych, otwartych szkoleń dotyczących rozliczania podatku organizowany jest po raz pierwszy przez poznański samorząd i Izbę Administracji Skarbowej. Zajęcia będą prowadzić specjaliści IAS.

"Eksperci podatkowi wyjaśniać będą zawiłości deklaracji, podczas 11 spotkań otwartych (online i stacjonarnych), które rozpoczynają się 22 lutego i potrwają do 11 kwietnia. Na każdym szkoleniu będą mówić o zasadach opodatkowania dochodów oraz możliwościach odliczeń od podatku" - wskazano w komunikacie magistratu.

Cykl rozpocznie spotkanie dotyczące zasad opodatkowania dochodów osób do 26 r. życia. Będzie na nim mowa m.in. o prawie do ustawowej ulgi dla młodych. Podczas kolejnych zajęć poruszane będą zagadnienia dotyczące m.in. rozliczania podatków przez pracujących w Polsce cudzoziemców, opodatkowania dochodów uzyskiwanych przez emerytów lub rencistów czy rozliczania podatku przez osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunów.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Będą bezpłatne szkolenia ws. rozliczania podatku

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA