PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

37 pracowników KRUS zakończyło innowacyjne studia

  • Autor: PAP/km
  • 25 cze 2022 13:52

Poziom wykształcenia, wprowadzanie w pracy nowych rozwiązań, otwartość i kreatywność to wyzwania współczesnego czasu – powiedziała w sobotę podczas uroczystości zakończenia studiów podyplomowych w Akademii Kaliskiej przez pracowników KRUS minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

37 pracowników KRUS zakończyło innowacyjne studia
Kierunek "Rolnicze ubezpieczenia społeczne - funkcjonowanie, administracja i aspekty prawne" ruszył w listopadzie 2021 r. (fot. Shutterstock)
REKLAMA

37 słuchaczy, pracowników oddziałów KRUS w całej Polsce, ukończyło prekursorskie studia podyplomowe na Akademii Kaliskiej.

Kierunek "Rolnicze ubezpieczenia społeczne - funkcjonowanie, administracja i aspekty prawne" ruszył w listopadzie 2021 r. i - jak poinformowano - dostosowano go do potrzeb pracowników KRUS. W sobotę odbyła się uroczystość wręczenia słuchaczom dyplomów.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z życzeniami realizacji pasji, marzeń i satysfakcji z pracy pod względem rozwoju osobistego i finansowego zwróciła się do zgromadzonych minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

"Poziom wykształcenia jest bardzo ważny, żeby wprowadzać nowe rozwiązania, być otwartym i kreatywnym - to jest wyzwanie współczesnego czasu. Uczymy się przez całe życie. Efekt ewaluacji studiów podyplomowych pokazuje, że jesteście zadowoleni i podnosicie swoje kwalifikacje dla swojego rozwoju, ale także rozwoju swojej firmy" - powiedziała.

Akademia Kaliska - jak zauważyła minister Maląg - rozwija się bardzo intensywnie. "Ten ostatni czas to okres wprowadzania nowych kierunków, a także innowacyjnych projektów. Dbacie, aby marka Akademii Kaliskiej i regionu kaliskiego była znana w całym kraju".

W podobnym tonie o zasługach uczelni wypowiedział się senator KO Janusz Pęcherz. "Najważniejsze w tym co robicie, jest to, że programy studiów podyplomowych są dostosowywane do potrzeb słuchaczy. Uczelnie, które w rankingach są najlepsze, często te programy mają gorsze" - powiedział.

Prezes KRUS Aleksandra Hadzik powiedziała do zgromadzonych, że dla pracowników istotne jest efektywne i profesjonalne wykonywanie zadań wynikających z ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników.

"Nie da się tego osiągnąć bez kadry pracowniczej, zaangażowanej w rozwój i doskonalenie tej instytucji. Dla każdego z was dzisiejszy dyplom to osobiste osiągnięcie. Jestem przekonana, że zdobyta wiedza wpłynie na wykonywane przez was obwiązki" - powiedziała.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: 37 pracowników KRUS zakończyło innowacyjne studia

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA