200 miejsc pracy i płatnych praktyk dla studentów i absolwentów w Deloitte

Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację. Poszukiwani są studenci (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwenci uczelni wyższych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

200 miejsc pracy i płatnych praktyk dla studentów i absolwentów w Deloitte

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

26 lut 2016 8:01


Jak co roku rekrutacja jest prowadzona z myślą o wszystkich lokalnych oddziałach firmy, zarówno w Warszawie, jak i Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie i Szczecinie.

Zgłaszać się mogą studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, ekonomicznych, informatycznych, technicznych oraz prawa i administracji. Najważniejsze są jednak umiejętności pracy w zespole, dobra znajomość języka angielskiego, chęć uczenia się, innowacyjne podejście i predyspozycje przywódcze.

Rekrutacja jest kilkuetapowa i obejmuje, m.in.: testy online, kilkugodzinne spotkanie weryfikujące umiejętności kandydatów oraz rozmowę kwalifikacyjną.

Osoby zainteresowane technologią mogą znaleźć zatrudnienie w dziale konsultingu, który w ostatnich latach mocno rozwija kilka innowacyjnych produktów: Finevare (narzędzie do wyceny wg MSSF oraz analizy ryzyka kredytowego) czy Exante (zintegrowany system zarzadzania ryzykiem). Taka opcja może być szczególnie interesująca dla studentów kierunków technicznych, inżynieryjnych, matematycznych, informatycznych i ekonometrycznych.

- Tegoroczną nowością jest możliwość odbycia praktyk i zdobycia zatrudnienia w Deloitte Digital, który w ramach Deloitte działa od października ubiegłego roku. To połączenie agencji interaktywnej, doradztwa strategicznego oraz firmy technologicznej, dlatego szukamy kandydatów, którzy są kreatywni, a jednocześnie nowoczesne technologie nie mają dla nich tajemnic – mówi Krzysztof Kwiecień, dyrektor działu HR w Polsce i Europie Środkowej w Deloitte.

Oprócz działającego w Warszawie i Łodzi Deloitte Digital, młodzi ludzie mogą również szukać zatrudnienia w otwartym we wrześniu ub. roku Deloitte CE Business Services Center w Rzeszowie, które jako centrum usług wspólnych świadczy usługi związane z audytem, księgowością, obsługą IT, administracją i zarządzaniem ryzykiem dla biur Deloitte z 18 krajów.

Akademia Biznesu Deloitte

Deloitte zaprasza studentów do udziału w kolejnym cyklu bezpłatnych certyfikowanych warsztatów w ramach Akademii Biznesu. Podczas Akademii Podatkowej, Rachunkowości, Quants i Cyber Academy będzie można poszerzyć swoją wiedzę akademicką o praktyczne aspekty oraz doświadczyć pracy konsultanta biznesowego. Uczestnicy warsztatów zyskują nową wiedzę, sieć kontaktów biznesowych oraz perspektywę przyszłej pracy lub praktyk w Deloitte.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

karina 2016-03-14 12:06:44

wiele dużych firm oferuje takie staże. ale trzeba wybrać mądrze, tak by skorzystać. dlatego zdecydowałam się na impela. tam zdobywam niezbędne doświadczenie i uczę się praktycznych rzeczy. to mi zaprocentuje w przyszłej pracy.