Kosiniak- Kamysz apeluje o opiekę nad dziećmi, rodzicami pracowników służb medycznych, mundurowych


PAP/RAF - 15 mar 2020 22:45


Kandydat PSL na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz zaapelował do Polaków, aby - jeśli mogą - pomogli np. przez opiekę nad dziećmi pracownikom służb medycznych czy mundurowych, którzy pracują w tej trudnej sytuacji związanej ze stanem epidemicznym.

- I tu jest rola dla całego społeczeństwa. Pomóżmy naszym znajomym, pracownikom ochrony zdrowia, pomocy społecznej, służb mundurowych, którzy muszą pełnić swoją funkcję. Zaopiekujmy się ich dziećmi, pomóżmy w opiece nad rodzicami, czy zwierzakami, które mają w domu - powiedział w nagranym apelu Władysław Kosiniak-Kamysz. - To jest miara naszej solidarności, która musi być dwukierunkowa - podkreślił.

Czytaj też: Gowin: studenci kierunków medycznych zgłaszają się do pomocy inspekcji sanitarnej

Podziękował także za to, co codziennie dla nas robią służby medyczne. - Dziękujemy za to, co robicie, za to, że jesteście. Że często pomimo trudności, braku dostępności do sprzętu, który Was ma chronić, jesteście cały czas na posterunku, bronicie nas przed koronawirusem i opiekujecie się nami, gdy zajdzie taka potrzeba - mówił w nagraniu. www.pulshr.pl | 01-06-2020 20:14:24