Anna Wicha ma następcę. Daniel Wocial nowym prezesem w Adecco


AT - 2 mar 2020 14:50


Adecco Group wzmacnia swój zespół managerski w Europie Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Daniel Wocial obejmuje nowe stanowisko i będzie kierować strategicznymi przedsięwzięciami dla Polski, Czech i Słowacji.

- Cieszymy się, że mamy Daniela Wociala na pokładzie. Ma szerokie doświadczenie w wielu branżach, a jego zaangażowanie w rozwijanie i pozyskiwanie nowych talentów było widoczne w całej jego karierze. Wnosi on swoje międzynarodowe doświadczenie i silne strategiczne kompetencje, co ułatwi mu skupienie się na rozwoju Adecco Group na trzech kluczowych rynkach w czasie dynamicznego wzrostu gospodarczego w regionie. Jego nowa rola umożliwia poznanie wielowymiarowej działalności Adecco Group, jednocześnie nadal koncentrując się na dywersyfikacji linii biznesowych firmy - mówi Angelo Lo Vecchio, dyrektor ds. Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Przypomnijmy, że pierwszy raz o zmianie na stanowisku prezesa mówiła Anna Wicha będąc gościem podcastu „20. Piętro”.

Anna Wicha, która kierowała Adecco Polska przez ostatnie 12 lat, obejmie nową funkcję szefa ds. Public Affairs w Europie Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

- Niezwykły wkład Anny w rozwój Adecco Group Poland sprawił, że podczas jej kadencji firma wypracowała mocną pozycję na rynku. Jej zaangażowanie we wprowadzanie zmian w polityce na poziomie krajowym przełoży się teraz na jej nową rolę, jako głosu w strategii Adecco Group, w zakresie zatrudnienia i edukacji dla Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej - dodaje Angelo Lo Vecchio.www.pulshr.pl | 29-09-2020 10:26:33