Oto laureaci pierwszej edycji Programu Dobra Firma województwa lubelskiego


Michał Wroński - 28 lut 2020 19:11


Wyłoniono zwycięzców pierwszej edycji organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Programu Dobra Firma województwa lubelskiego. Nagrody przyznano w takich kategoriach, jak najbardziej innowacyjna firma, najlepszy inwestor, najbardziej efektywna firma, najbardziej efektywny pracodawca, najlepsza mikro firma, najważniejsze działania charytatywne. Uhonorowano także zdobywcę nagrody specjalnej ZPP.

Nagrody w projekcie Dobra Firma wręczane są najprężniej działającym firmom w województwie lubelskim przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców - największą organizację pracodawców w Polsce, reprezentująca głównie małych i średnich przedsiębiorców (zrzesza ponad 52 tys. firm zatrudniających ponad 522 tys. pracowników). Jak wyjaśnia ZPP, na podstawie odpowiednio zważonych wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów związku i twardych danych otrzymanych od Info Veriti Polska – największego dostawcy informacji gospodarczych w Polsce – powstała lista firm, które dodatkowo zostały zweryfikowane pod kątem ich kondycji finansowej, potencjału oraz reputacji.

Jak podał ZPP, laureatami Programu Dobra Firma 2020 województwa lubelskiego zostali:

NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA ŚREDNIA I DUŻA FIRMA

Nagroda główna: Stalma
Laureaci: Stalma, Austria Juice Poland, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Transhurt, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Elkabel Szczygielski

NAJLEPSZY INWESTOR - ŚREDNIA I DUŻA FIRMA

Nagroda główna: Lubella Food
Laureaci: Lubella Food, Aliplast Extrusion, Lumiko, Herbapol – Lublin, Veolia Wschód, Pkp Linia Hutnicza Szerokotorowa

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Nagroda główna: PGE Dystrybucja
Laureaci: PGE Dystrybucja, Neptun, Przedsiębiorstwo Remontu I Montażu Urządzeń Energetycznych Energoserwis

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

Nagroda główna: Zakład Usług Komunalnych
Laureaci: Zakład Usług Komunalnych, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej (Tomaszów Lub.), Solbet Lubartów

NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA MAŁA FIRMA

Nagroda główna: Profesjonal - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Laureaci: Profesjonal - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Elektromontaż- Lublin, Gravit, Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych

NAJLEPSZY INWESTOR - MAŁA FIRMA

Nagroda główna: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych
Laureaci: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, Mazurek Metal, Energotech Lublin, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Janex Jan Ciupak, Leszek Ciupak, Hanesco-Nieruchomości

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA MAŁA FIRMA

Nagroda główna: ACS Słuchmed
Laureaci: ACS Słuchmed, Safari Grzegorz Bordżoł, Nazaruk Service, Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowe Stampol J. L I K Stankiwicz, Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Roltex, Infinite, Wikpol, Kts Papier W. Dobroński I Ska, Beiks Machulski

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA - MAŁA FIRMA

Nagroda główna: Łuksja
Laureaci: Łuksja, Spomasz Zamość, Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego, Fabel, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa Trasa, Sabat, Sas – Jaworscy

NAGRODA SPECJALNA ZPP:

Polska Marka Mirosław Derkacz, Piotr Jan Stawecki S.C.

Plebiscyt telewizji Biznesowa.tv:

KATEGORIA NAJLEPSZA MIKRO FIRMA

Nagroda główna: Sim-Card Adam Samociuk
Laureaci: Sim-Card Adam Samociuk, Wenix, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Robex Robert Chiluk, Sklep Odzieżowy Fanaberia

NAJLEPSZE DZIAŁANIA CHARYTATYWNE

Nagroda główna: Ośrodek Szkolenia Kierowców OLEK
Laureaci: No Stress, Ośrodek Szkolenia Kierowców OLEK



www.pulshr.pl | 01-06-2020 00:42:26