PARP: start-upy mogą składać wnioski o szkolenie w Izraelu


PAP/RAF - 7 lut 2020 10:21


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości poinformowała, że do 14 lutego tego roku można składać wnioski w kolejnej edycji konkursu szkoleniowego dla start-upów, które zorganizowane będzie w Izraelu - poinformowała w piątkowym komunikacie

Na zwycięzców czeka bezpłatne dwutygodniowe szkolenie, które odbędzie się w Izraelu w maju 2020 r. Konkurs jest skierowany do przedsiębiorców z krajów Grupy Wyszehradzkiej działających w obszarach związanych m.in. z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi, biotechnologią, ochroną zdrowia, transportem, sektorem samochodowym, cyberbezpieczeństwem czy sztuczną inteligencją.

Celem projektu jest wsparcie start-upów w ocenie potencjału rynkowego ich pomysłów, produktów i usług, a także dostarczenie narzędzi pomocnych w prowadzeniu innowacyjnego biznesu.

Czytaj też: Do 20 marca nabór do konkursu Start-up Challenge 2020

- Wyjazd do Izraela to świetna okazja do przymierzenia swojego pomysłu do szeroko znanego start-upowego rynku. Uczestnicy poprzedniej pilotażowej edycji szkolenia przyznali, że udało im się nawiązać ciekawe kontakty, a także podpatrzeć jakie nowe usługi mogą wprowadzić w swoich organizacjach - powiedziała cytowana w komunikacie Monika Fiszer, koordynator projektu w PARP.

Działanie jest finansowane z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego, a za jego koordynację i promocję w Polsce odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Szkolenie zorganizowano pod nazwą "V4 Innovators in Israel Training Program". www.pulshr.pl | 27-05-2020 17:52:32