ZPP nagrodził Dobre Firmy 2020 województwa śląskiego


AKC - 31 sty 2020 15:42


Znamy zwycięzców pierwszej edycji programu Dobra Firma, organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Marelli Sosnowiec Poland została najbardziej innowacyjną firmą, tytuł najlepszej firmy wspierającej inwestycje trafił do Katowickiego TRAKT-u, a ArcelorMittal Poland otrzymał statuetkę za najlepszą efektywność w działaniu. Wręczono również nagrodę specjalną, przypadła ona spółce Uavs Poland za przełomową w skali światowej technologię napędu wodorowego wykorzystywaną w dronach.

- Aktywnie działamy na rzecz poprawy warunków funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce - wyjaśnia Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. - Nie tylko inicjujemy i wspieramy wszelkie działania zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami, ale również doceniamy i nagradzamy te firmy, które w tych niełatwych warunkach znakomicie sobie radzą, są motorami lokalnej gospodarki i inspiracją dla innych - dodaje.

Czytaj też: W tych firmach nie ma tradycyjnych ścieżek kariery. "Dajemy wybór i nie blokujemy rozwoju"

Nagrody w projekcie Dobra Firma przyznaje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Jest to największa organizacja pracodawców w Polsce reprezentująca głównie małych i średnich przedsiębiorców. Zrzesza około 52 tys. firm zatrudniających ponad 576 tys. pracowników, a od 2018 roku ma status organizacji reprezentatywnej. Wśród członków jest 15 organizacji regionalnych i 19 branżowych. W 2020 roku ZPP obchodzi 10. rocznicę powstania i z tej okazji powraca do nagradzania najprężniej działających firm w regionach.

Laureatami Programu Dobra Firma 2020 województwa śląskiego zostali również:

- w kategorii Najbardziej Innowacyjna Firma: 

- w kategorii Najlepszy Inwestor i Firma Wspierająca: 

- w kategorii Najbardziej Efektywna Firma: 

Nagroda specjalna trafiła do firmy Uavs Poland.www.pulshr.pl | 06-08-2020 15:27:18