Rusza konkurs Start-up Challenge 2020 - zgłoś się!


DlaHandlu/RAF - 25 sty 2020 12:56


To będzie 5 odsłona konkursu w trakcie European Tech and Start-up Days. W zeszłym roku zgłosiło się blisko 300 start-upów z kilku kontynentów. Do grona finałowej setki wybrane zostały pomysły z Białorusi, Niemiec, Polski (najwięcej), Węgier, Wielkiej Brytanii oraz USA. W tym roku powtórnie ogłaszamy konkurs Start-up Challenge czekając na najbardziej innowacyjne pomysły, które mają szansę odmienić jutro!


- European Start-up Days to motor napędowy dla start-upów wchodzących na rynek. Jako finaliści konkursu mieliśmy okazję pokazać nasz produkt setkom osób, zaprezentować się na start-upowej scenie, a także skonfrontować Umownik z potrzebami dużego biznesu. Dzisiaj jesteśmy już dwa kroki dalej: zwiększyła się nasza sieć kontaktów, rozpoznawalność ale przede wszystkim świadomość, że tworzenie, negocjowanie i zawieranie umów online jest już możliwe - mówi Bartłomiej Majchrzak ze start-upu Umownik.

ZGŁOŚ SIĘ

Rozwijasz biznes, masz innowacyjny pomysł a może chcesz przyciągnąć inwestora czy fundusze inwestycyjne? Zgłoś swój udział w Start-up Challenge, przedstaw się biznesowemu światu i zainteresuj potencjalnych partnerów rozwiązaniem. Może to właśnie Twojej nowatorskiej ścieżki szukają korporacje czy rynki finansowe?

Czytaj też: HCC 2020: trwa druga edycja Konkursu Start-Up-Med - wyślij zgłoszenie!

Cały artykuł czytaj tutajwww.pulshr.pl | 09-08-2020 16:15:54