Praca marzeń. Paryski Disneyland szuka księżniczek, książąt i superbohaterów


JS - 10 sty 2020 22:31


Jeden z największych i najpopularniejszych parków rozrywki na świecie rozpoczął rekrutację. Poszukiwani są aktorzy, którzy wcielą się w role księżniczek, książąt i superbohaterów.

Osoby starające się o pracę w Disneylandzie muszą mieć ukończone 18 i lat i posługiwać się sprawnie językiem angielskim bądź francuskim - pisze portal Fly4free.pl. Disneyland nie wymaga doświadczenia. 

Nie ma ograniczeń co do narodowości, więc w rekrutacji może spróbować swoich sił każdy, kto później może podjąć legalną pracę we Francji. Kontrakty są podpisywane na minimum cztery miesiące w ciągu pół roku od daty przesłuchania.

Nie można jednak aplikować na konkretną rolę. O tym, jakim bohaterem zostanie dana osoba, zdecydują władze Disneylandu, oceniając wygląd i umiejętności kandydata.

Najbliższe castingi odbędą się w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Najpierw 15 stycznia w Paryżu, później 25 stycznia w Liverpoolu, 26 stycznia w Leeds, 28 i 29 stycznia w Londynie, a także 9 lutego w Rzymie i 29 lutego w Madrycie.www.pulshr.pl | 27-09-2020 14:59:26