Praca w Europie. Warszawa zaprasza na warsztaty


Tomasz Jakubowski - 22 lis 2019 18:20


Warszawa zaprasza na bezpłatne warsztaty z tworzenia CV oraz paszportu językowego Europass. W warsztatach może wziąć udział młodzież szkół średnich, studenci oraz dorośli zainteresowani skuteczną prezentacją własnych kwalifikacji i kompetencji na europejskim rynku edukacji oraz pracy.Uczestnicy spotkania poznają m.in. odpowiedzi na pytania: Co to jest Europass? Z czego składa się portfolio tych dokumentów? Jak ich użyć w poszukiwaniu pracy? 

Wydarzenie jest organizowane przez miasto stołeczne Warszawa, w ramach prowadzenia Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

CV Europass to zestaw dokumentów - swego rodzaju elektroniczne portfolio - umożliwiające przedstawienie swoich umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia zawodowego w jasny i efektywny sposób, zrozumiały nie tylko w kraju ojczystym, ale w we wszystkich krajach Unii Europejskiej. 

Europass to program Komisji Europejskiej obecny w krajach Unii Europejskiej, w państwach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz w krajach kandydujących do UE. Został ustanowiony decyzją Parlamentu Europejskiego i Rady z 15 grudnia 2004 roku.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 25 listopada, w godz. 14.30-16.00, w Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl.www.pulshr.pl | 06-08-2020 11:43:35