Ewa Chodakowska: pasja gwarantem sukcesu w biznesie


PortalSpożywczy.pl - 4 lis 2019 13:11


Pasja jest podstawą wszystkiego i gwarantem sukcesu w biznesie. - Jeśli kochamy to co robimy i wierzymy w to - to musimy osiągnąć sukces, nie ma innej opcji  (...) Bądź najlepszą wersją siebie, a Twoja pasja przerodzi się w sukces - mówiła Ewa Chodakowska trenerka fitness, ekspertka w zakresie zdrowego stylu życia i motywacji, podczas Business Power Speach „Jak przekuwać swoje pasje w biznes” w trakcie debaty inaugurującej XII Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Ewa Chodakowska jest gościem specjalnym XII edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019.  

- Będę mówić o pasji i jak przekuć pasję w biznes i w sukces. Dla mnie sukces to bycie sobą i ogromna miłość do tego co robię każdego dnia, a także świadomość  tego kim jestem i dokąd zmierzam  oraz wiara w swoje przekonania. W wieku 19 lat, wychodząc z domu, obiecałam sobie, że będę w życiu kierować się pasją i nic innego nie było  dla mnie tak ważne jak to, żeby kochać to co robię - mówiła podczas debaty zatytułowanej „FUTURE FOODS. Polska „Doliną Krzemową” polskiej branży spożywczej”.

- Pasja to podstawa podstaw - jeśli kochamy to co robimy i wierzymy  w to - to musimy osiągnąć sukces, nie ma innej opcji - dodała.

Ewa Chodakowska to uznana trenerka fitness, ekspertka w zakresie zdrowego stylu życia i motywacji, nazywana „trenerką wszystkich Polek”, a także ambasadorka oraz inwestorka firmy Purella Superfoods, która produkuje prozdrowotną żywność. Podczas prezentacji na debacie inauguracyjnej XII FRSiH podkreślała, że zawsze wiedziała, że chce być kobietą silną, decyzyjną i świadomie komunikującą swoje potrzeby.

- I gdy odeszłam z domu - przez kolejne osiem lat szukałam swojej drogi i wiedziałam, że będę jej szukać dotąd, aż nie znajdę rzeczy, w której będę się spełniać. I szkoda, że od razu nie sięgnęłam po sport. Wyjechałam z Polski i parę lat mieszkałam poza granicami kraju. Poznałam swojego męża i to on zainspirował mnie do tego, żeby pozostać przy sporcie, nie jako narzędziu do zmiany wizualnej czy do tego, żeby schudnąć, ale sporcie który jest narzędziem zmieniającym nasze życie - opowiadała.

- Czasem potrzeba małej rzeczy, drobnego działania, które powtarzane przez kolejne dni, przez miesiące, staje się codziennością i nawykiem, a to sprawia, że obszar w mózgu odpowiedzialny za samodyscyplinę staje się ogromną siłą. Wtedy możemy zreorganizować cale swoje życie – dodała.

- Na macie sportowej przełamujemy swoje słabości i rośniemy w siłę, każdego dnia przekonani coraz bardziej, że możemy jeszcze więcej. Z takim właśnie zamiarem wróciłam do Polski namawiając Polki, żeby z tego zaczerpnęły. Każdy z nas ma jakiś talent tylko trzeba go dostrzec – podkreślała Ewa Chodakowska.

Czytaj pełną relację w serwisie PortalSpozywczy.plwww.pulshr.pl | 04-04-2020 02:05:38