Transcom otwiera oddział w Elblągu i szuka pracowników


KM - 23 paź 2019 16:20


Transcom - firma oferujący usługi w zakresie obsługi klienta, otworzyła nowy oddział w Elblągu. Teraz czas na skompletowanie kadry.

Działający od 16 lat na polskim rynku Transcom Worldwide posiada swoje oddziały w Olsztynie, Gdańsku i Białymstoku. Firma zatrudnia specjalistów działających w branży obsługi klienta.

- Otwarcie nowego oddziału będzie miało pozytywny wpływ na dalszy, dynamiczny rozwój naszej firmy, a także na sam Elbląg, gdyż zaoferujemy nowe miejsca pracy w firmie o globalnych strukturach i planujemy ściśle współpracować z władzami miasta. Dzisiejszy dzień jest dla nas szczególny, otworzyliśmy już czwarty oddział w Polsce, w którym stworzymy doskonałe warunki pracy dla zatrudnionych osób - powiedział Grzegorz Baran, członek zarządu Transcom.

Aktualnie firma chce zatrudnić ok. 75 pracowników. Poszukiwani są zarówno pracownicy z doświadczeniem, którzy chcieliby w przyszłości zarządzać projektami jak i ci kandydaci, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Dodatkowo we wszystkich swoich oddziałach firma organizuje Dni Kandydata, w trakcie których potencjalni pracownicy mogą bliżej zapoznać się ze specyfiką pracy w Transcom. www.pulshr.pl | 01-04-2020 09:41:12