BSH poszukuje pracowników sezonowych


KM - 21 paź 2019 16:20


BSH w Rzeszowie poszukuje do swojej fabryki w Rogoźnicy kilkadziesiąt osób do pracy sezonowej. Pracownicy poszukiwani są na stanowiska związane z produkcją fabryczną oraz logistyką.

Jesień w rocznym cyklu działania fabryki drobnego AGD to czas tzw. wysokiego sezonu. W związku ze wzrostem mocy produkcyjnej firma poszukuje pracowników sezonowych.

Pracownicy poszukiwani są na zróżnicowane stanowiska związane z produkcją fabryczną oraz logistyką. Zatrudnieni pracownicy przejdą kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy na określonym stanowisku.

– W  tym  roku  BSH  w  Rogoźnicy  będzie  potrzebowała kilkudziesięciu nowych pracowników,  którzy  będą  wspierać  załogę  fabryki.  Jest to doskonała  okazja  do  zdobycia  cennego  doświadczenia  w  międzynarodowej  firmie oraz możliwość wejścia w rynek pracy – podkreśla Dariusz Bogacz z BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group, produkującego urządzenia marki Bosch, Siemens, Gaggenau, Zelmer. W Polsce posiada sześć fabryk, w tym trzy w Łodzi, gdzie powstają pralki, zmywarki i suszarki do ubrań. Pozostałe zakłady zlokalizowane są we Wrocławiu (piekarniki i lodówki) oraz Rogoźnicy k. Rzeszowa (małe AGD). BSH w Polsce utworzyło też centra usług wspólnych pracujące na rzecz całej grupy m.in. w zakresie księgowości, informatyki, handlu zagranicznego i zakupów. Firma rozwija w naszym kraju Centrum Badań i Rozwoju w Łodzi oraz Centrum Kompetencyjne Digital & E-Commerce.www.pulshr.pl | 10-07-2020 05:50:42