Stef Calcraft dołącza do MediaCom


AT - 21 paź 2019 12:30


Stef Calcraft rozpoczyna pracę dla globalnego MediaCom na stanowisku CEO Creative Transformation.

Stef Calcraft, współzałożyciel agencji Mother, rozpoczyna pracę w MediaCom, gdzie będzie pełnił funkcję globalnego CEO Creative Transformation. Calcraft będzie odpowiedzialny za globalny potencjał kreatywny sieci, w tym m.in. za jej ramię kontentowe - MediaCom Beyond Advertising (MBA), jak również szybko rozwijającą się działalność z zakresu Sport & Entertainment, a także dywizje Social Mediowe, Influencer Marketingowe i obszary związane z „technologiami kreatywnymi". Pracę w MediaCom rozpoczął 1 października, będzie raportował bezpośrednio do Nicka Lawsona.

- Sieć MediaCom zdobyła w 2018 r. m.in. sześć tytułów przyznawanych globalnej sieciowej agencji roku, w tym m.in. Campaign, Cannes Lions, M&M Global i Festival of Media Global. Ten sukces, jak i krytyczna biznesowo potrzeba kreatywności w każdym aspekcie współpracy MediaCom z markami klientów, zaowocowały podjęciem decyzji o stworzeniu w sieci nowego globalnego stanowiska – CEO, Creative Transformation - które obejmuje właśnie Stef Calcraft - poinformowała spółka.

Jednym z głównych zadań Calcrafta będzie integrowanie progresywnego kreatywnego myślenia z możliwościami jakie oferują szybko zmieniające się media, z partnerami medialnymi, platformami społecznościowymi i partnerami z obszaru kreatywnych technologii. Doświadczenie Stefa Calcrafta ma zapewnić rozwój idei biznesowych MediaCom, zwiększyć możliwości oferowane pracownikom sieci i zapewnić wzrosty biznesów jej klientom.

Stef Calcraft będzie raportował do Nicka Lawsona, Worldwide Chief Operations Officera w MediaCom.


- Jestem wielkim wielbicielem kultury Mediacom, siły i głębi talentu teamów pracujących na całym świecie oraz wyjątkowej jakości wykonywanej przez nich pracy. Podziwiam bezkonkurencyjną kreatywność pracy dla brandów, wspierającą ich wartości i potencjał. Znam dobrze osoby zarządzające MediaCom i cieszę się, że dołączyłem do tego zespołu” - powiedział Stef Calcraft.www.pulshr.pl | 11-08-2020 02:59:46