Kaczyński: Trzynasta emerytura w 2020 r., a czternasta w 2021 r.


PAP/AT - 29 wrz 2019 15:00


Chcę mocno podkreślić, że będzie trzynasta emerytura. W kolejnym roku, a może i wcześniej, będzie także czternasta - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w Szczecinie.

Podczas konwencji w Szczecinie prezes Jarosław Kaczyński zadeklarował, że będzie trzynasta emerytura. "Chcę to mocno podkreślić, bo wroga propaganda twierdzi, że jej nie będzie. Będzie. A w kolejnym roku, a może i wcześniej, będzie także czternasta. My chcemy wspierać seniorów." - powiedział.

"Seniorzy muszą również brać udział w tym postępie, który będzie następował w naszej ojczyźnie" - zaznaczył Kaczyński. Zwrócił uwagę, że postęp ten "może być czasem szybszy, jeśli okoliczności zewnętrzne będą sprzyjające, a czasem wolniejszy (...) ale my sobie z tym będziemy dawali radę".

Czytaj też: Czternasta emerytura nieprędko

Powiedział również, że Polska będzie szła cały czas do przodu "w ramach tej naszej wielkiej koncepcji, która jest w tej chwili gotowa, opracowana i odnosi się do wielu dziedzin naszego życia publicznego, społecznego i gospodarczego".www.pulshr.pl | 10-04-2020 21:24:43