Marc Burrage dyrektorem zarządzającym w Hays Poland


GP - 23 wrz 2019 13:45


Z początkiem września 2019 r. na fotelu dyrektora zarządzającego Hays Poland zasiadł Marc Burrage. Jest to kontynuacja jego kariery w strukturach firmy.

Burrage ma ponad 30 lat doświadczenia w biznesie oraz ugruntowaną pozycję w międzynarodowej branży doradztwa personalnego. Przez ponad 7 lat związany był z operacjami Hays w Azji. Swoją karierę w tym regionie rozpoczął od roli dyrektora regionalnego w Hong Kongu, odpowiedzialnego za rozwój biznesu. Kolejno przejmował odpowiedzialność za dywizję Hays Talent Solutions, oferującą m.in. rozwiązania w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych. W ostatnich latach zarządzał natomiast rosnącym biznesem Hays w Japonii. Obecnie wraz z zespołem odpowiada za realizację strategii dalszego rozwoju Hays w Polsce.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich lat, najlepsze praktyki rekrutacyjne oraz globalny zakres działalności Hays sprawiają, że Burrage z optymizmem patrzy w przyszłość.

- Hays to silna marka na polskim rynku rekrutacyjnym, oferująca klientom bogate portfolio usług HR. Skala biznesu już teraz jest imponująca. Realizując strategię dalszego rozwoju będziemy koncentrować się na oferowaniu takiego podejścia do klientów i kandydatów oraz na tyle wartościowych rozwiązań, aby współpraca z naszymi ekspertami oznaczała jednoznaczną możliwość zbudowania przewagi konkurencyjnej - zarówno w wymiarze indywidualnym, jak i całej firmy - podkreśla Burrage.

 www.pulshr.pl | 18-09-2020 12:38:22