Oni pokazują, jak dbać o środowisko


DlaHandlu.pl - 11 wrz 2019 12:11


Anna Dereszowska, Klaudia Halejcio i Michał Piróg dołączyli do kampanii edukacyjnej Żywiec Zdrój, a hasztag #dożółtegokosza pojawia się na profilach kolejnych znanych i lubianych osób. Na swoich kanałach gwiazdy zachęcają do segregacji plastikowych opakowań, pokazując jak w prosty sposób ograniczyć ilość odpadów plastikowych w środowisku.

Kampania prowadzona pod hasłem „Wyrzucaj, jak chcesz, ale zawsze #dożółtegokosza” jest 11. odsłoną programu Żywiec Zdrój „Po stronie natury”.

W ramach kampanii edukacyjnej, której towarzyszy hashtag #dożółtegokosza, marka inspiruje do modyfikacji codziennych nawyków i tłumaczy, jak w prosty sposób przyczynić się do zmniejszenia ilości plastiku w otoczeniu. Przekaz projektu jest bardzo prosty - sięgając po plastikową butelkę pamiętajmy, aby po jej opróżnieniu postąpić w odpowiedzialny sposób i wyrzucić ją do żółtego kosza lub innego pojemnika przeznaczonego na tworzywa sztuczne jeśli w naszym otoczeniu nie nastąpiła jeszcze wymiana koszy. Plastik to surowiec wtórny, który po wykorzystaniu może i powinien zostać ponownie przetworzony.

Kampania Żywiec Zdrój rozpoczęła się 3 września i od razu wyszła na ulice Warszawy.

Więcej czytaj tutajwww.pulshr.pl | 28-02-2020 13:49:53