Dyrektor Tesco pisze do zwalnianych pracowników


DlaHandlu.pl - 27 sie 2019 10:11


- Opierając się na przepisach prawa, chcemy zapewnić, że wszystkie osoby, które zakończą pracę w Tesco w ramach procesu zwolnień grupowych, otrzymają odpowiednie wsparcie, w tym także dodatkowe świadczenie ze strony pracodawcy. Chciałbym podziękować wszystkim osobom, którzy opuszczą naszą firmę, za wszystko, co robili dla naszych klientów przez minione miesiące i lata - pisze Martin Behan, dyrektor zarządzający sieci Tesco w Polsce.

Martin Behan, dyrektor zarządzający sieci Tesco w Polsce, przygotował wiadomość dla pracowników Tesco Polska w związku z zakończeniem etapu konsultacji w procesie zwolnień. List opublikowano w serwisie mojetesco.pl

- (...) chcemy zapewnić pełne wsparcie dla osób, które w wyniku zmian zmieniają swoje stanowiska pracy lub opuszczają naszą firmę. Jak zawsze w takich przypadkach, priorytetem dla nas pozostaje zminimalizowanie liczby osób, które zakończą pracę w Tesco. Jeśli tylko będzie to możliwe, chcemy oferować pracownikom inne stanowiska w naszych strukturach.

Opierając się na przepisach prawa, chcemy zapewnić, że wszystkie osoby, które zakończą pracę w Tesco w ramach procesu zwolnień grupowych, otrzymają odpowiednie wsparcie, w tym także dodatkowe świadczenie ze strony pracodawcy. (...) - czytamy w liście.

Więcej czytaj tutajwww.pulshr.pl | 21-02-2020 10:01:51