W Goleniowie i Koszalinie będą uczyć o komunikacji w mediach społecznościowych


GP - 21 sie 2019 16:06


Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego organizuje dwie sesje szkoleniowe dla osób zainteresowanych kompetencjami eksportera. Nacisk na szkoleniach będzie położony na nowe formy komunikacji.

Urząd przekonuje, że ma do zaoferowania cyklu darmowych szkoleń z zakresu kompetencji eksportera dla małych i średnich przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego.

Pierwsze szkolenie odbędzie się 13 września w Goleniowie a drugie 21 października 2019 r. w Koszalinie. W Goleniowie będą poruszane kwestie komunikacji interpersonalnej, gdy w Koszalinie uskuteczniane formy komunikacji w mediach społecznościowych.

Osią szkoleń będą: selekcja, systematyka, sprzątanie, standaryzacja, samodoskonalenie, czyli tzw. Reguła 5S. "To jedno z narzędzi stosowanych w lean management, którego celem jest stworzenie oraz utrzymanie dobrze zorganizowanego i bezpiecznego miejsca pracy. Te zasady nawiązują do japońskiej filozofii, a w latach 90. XX wieku zaczęły być upowszechniane jako metoda zarządzania w przedsiębiorstwach" dodają zachodniopomorscy urzędnicy.

Podczas szkoleń i spotkań organizowanych przez Centrum Inicjatyw Gospodarczych Województwa Zachodniopomorskiego przedsiębiorcy najczęściej zwracają uwagę, że potrzebują jeszcze więcej wiedzy na temat nawiązywania kontaktów handlowych.www.pulshr.pl | 17-02-2020 22:17:17