Sebastian Czechyra nowym dyrektorem operacyjnym w Green Caffè Nero


GP - 20 sie 2019 16:20


Po ponad sześciu latach Krzysztof Kaliciński opuszcza stanowisko dyrektora operacyjnego Green Caffè Nero. Zastąpi go Sebastian Czechyra.

- Właśnie mija 25 lat mojej pracy zawodowej, w tym 6 lat przygody z Green Caffè Nero. Było to bez wątpienia sześć najlepszych moich lal - powiedział Kaliciński, kiedy ogłaszał decyzję o odejściu. - Sześć lat wspólnych osiągnięć, dumy z rezultatów i wspaniałych wspólnych chwil spędzonych na eventach, mistrzostwach czy po prostu rozmowach przy kawie, a ona w Green Caffè Nero zawsze była i jest w dobrych rękach. Postanowiłem jednak skorygować moją drogę zawodową i podjąłem decyzję o nadaniu jej innego kierunku, który dopiero zaczynam budować.

- Jesteśmy wdzięczni Krzysztofowi za olbrzymi wkład i zaangażowanie, jakie wniósł w rozwój naszej firmy, tworząc podwaliny silnej pozycji rynkowej i uznania wśród setek tysięcy lojalnych klientów i setek współpracowników. Życzymy samych wspaniałych sukcesów, podobnych do tych, które dzięki swojej pasji i zaangażowaniu współtworzył w naszej organizacji. Nie mam żadnych wątpliwości, że Sebastian zapewni Green Caffè Nero tak samo dynamiczny rozwój jak dotychczas. - powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero w Polsce.

Jako nowy dyrektor operacyjny Green Caffè Nero Sebastian Czechyra podejmie wyzwania związane z szybkim rozwojem firmy, w tym będzie odpowiadać za pracę ponad 850 baristów i zadba o sprawne funkcjonowanie działu operacyjnego.

Do zespołu Green Caffè Nero Sebastian Czechyra dołączył w lutym 2018 r. w roli managera operacyjnego. Zdecydowaną większość doświadczenia zawodowego zdobył w McDonald’s Polska, gdzie od strony operacyjnej przez 12 lat odpowiadał za wprowadzenie i rozwój marki McCafe w Polsce. W Green Caffè Nero będzie bezpośrednio współpracował z prezesem Adamem Ringerem.www.pulshr.pl | 17-02-2020 13:18:26