Adam Ogrodnik nowym prezesem Maskpolu


GP - 19 sie 2019 13:33


Rada Nadzorcza Maskoplu zakończyła postępowanie na stanowisko prezesa zarządu. Mianowany na to stanowisko został Adam Ogrodnik, dotychczasowy członek Rady Nadzorczej spółki czasowo pełniący również funkcję p.o. prezesa.

Do zmian doszło 16 sierpnia 2019 r. w wyniku zamknięcia postępowania na stanowisko nowego prezesa. W wyniku przeprowadzonej procedury Rada Nadzorcza powołała Adama Ogrodnika na funkcję nowego prezesa zarządu spółki Maskpol.

W związku z powołaniem Ogrodnik złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej Maskpolu i zakończył - trwający od lutego - okres delegowania, jako członek Rady Nadzorczej do czasowego pełnienia funkcji p.o. prezesa.

Przed przejściem do Maskpolu Adam Ogrodnik pracował w spółce PCO. Wcześniej był między innymi p.o. szefa rady nadzorczej ZM Bumar-Łabędy.

Skład zarządu Maskpolu to obecnie trzy osoby: Adam Ogrodnik (prezes) zarządu, Tomasz Jackiewicz i Mateusz Kazimierczak.

Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego Maskpol jest polskim zakładem produkującym wyroby ochrony balistycznej: hełmy i kamizelki kuloodporne; produkty ochrony przeciwchemicznej: maski przeciwgazowe , odzież ochronną i sprzęt odkażający oraz wyroby ochrony prewencyjnej (tarcze, pałki ,ubiory przeciwuderzeniowe).

Głównymi odbiorcami produktów jest wojsko, policja straż graniczna.www.pulshr.pl | 20-02-2020 15:10:23