Pracownicy Lorenz Bahlsen mają przestrzeń do... burzy mózgów


PropertyNews.pl - 8 sie 2019 13:52


Firma Lorenz Bahlsen w Sadach koło Poznania ma główną siedzibę. Pracownikom brakowało przestrzeni do "burzy mózgów", spotkań nieformalnych, warsztatów czy też konferencji w trochę innym formacie niż dotychczas. Architekci z Tyma Projekt zaaranżowali dla nich taką przestrzeń i jak się okazało potem... to najfajniejsze miejsce w firmie.

Pracownicy Lorenz Bahlsen mają wreszcie pokój, w którym mogą się spotkać, wypić kawę i przeprowadzić wzorcową burzę mózgów.

- W naszym najbardziej kolorowym projekcie główne role grają meble z drewna i stali oraz sofy: klubowy chesterfield i jego koleżanka ubrana pod kolor ściany – w nieśmiertelną pepitkę. W rolę firmowego barku wcieliła się lodówka Smeg. Ponoć to obok niej wpada się na najlepsze pomysły - opowiada Agnieszka Tyma, architekt, Tyma Projekt.

Ta przestrzeń może również służyć pracownikom do spędzenia tam przerwy kawowej, pogimnastykowania się (jest drabinka do ćwiczeń) lub popracowania np. w pozycji stojącej (blat na specjalnej wysokości) lub leżąc na wygodnej sofie.

- Projekt powstawał w ścisłej współpracy z pracownikami Lorenz. To od nich wyszedł pomysł na umieszczenie hasła: Do good thnings. Tak samo jak uparli się na czerwoną lodówkę Smega pełną napojów chłodzących - dodaje Tyma. Ciekawym pomysłem jest zamiast dywanu zastosowanie sztucznego trawnika. Stół konferencyjny to tak naprawdę trzy osobne stoły o nieregularnym kształcie blatu, co pozwala konfigurowanie ich w różne kształty.

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie tutaj.www.pulshr.pl | 02-07-2020 11:26:13