Deloitte zmienia swoje łódzkie biura


KM - 26 cze 2019 17:30


Adres zmienia Deloitte Audyt, który przenosi się do Bramy Miasta. Deloitte Digital renegocjował umowę najmu w Fabryce Grohmana i powiększył swoje biuro.

Brama Miasta do której swoją siedzibę przenosi Deloitte Audyt to biurowiec zlokalizowany w Nowym Centrum Łodzi. Będzie to pierwszy w Łodzi kompleks z systemem Connected by Skanska, integrującym różne funkcje budynku - pozwalającym m.in. na poruszanie się bez tradycyjnych kart dostępu, oferującym systemy „activity based parking” oraz „connected fit-out”, dzięki któremu najemcy będą mogli sterować temperaturą, czy rezerwować sale za pomocą aplikacji mobilnej.

Przeczytaj: Łódź ma szanse awansować na biurowej mapie Polski

Drugi z łódzkich biurowców, będący siedzibą Deloitte Digital - dawna fabryka Ludwika Grohmana - to XIX-wieczny budynek poprzemysłowy, przekształcony w nowoczesną przestrzeń biurowo-konferencyjną. Właścicielem obiektu jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA.

Deloitte to międzynarodowa sieć spółek handlowych świadczących usługi doradcze i audytorskie, m.in.: konsulting, doradztwo finansowe, podatkowe i prawne dla firm, usługi związane z transformacją cyfrową oraz zarządzanie ryzykiem. Główna siedziba w Polsce znajduje się w Warszawie. Dodatkowo firma ma biura lokalne w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, we Wrocławiu oraz dwa w Łodzi.www.pulshr.pl | 06-12-2019 07:14:18