Top Pracodawca Polski Wschodniej 2019. Wyróżnimy firmy z pięciu województw


PulsHR.pl - 5 sie 2019 0:01


Trwa tegoroczna edycja prestiżowego konkurs "Top Pracodawca Polski Wschodniej". Kolejny raz nagrodzimy godne naśladowania doświadczenia przedsiębiorstw z regionu Polski Wschodniej związane z rynkiem pracy, przedsiębiorczością i human resources. Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną do 5 sierpnia na adres: ranking@ptwp.pl. 


Celem konkursu "Top Pracodawca Polski Wschodniej" jest wyłonienie grona dziesięciu wyróżniających się pracodawców - firm z pięciu wschodnich województw naszego kraju - które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy.

Tak jak w latach ubiegłych, tak i tym razem chcemy, by w gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach. Wśród kryteriów oceny ważną rolę zajmują też naturalnie wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym, w którym na co dzień przedsiębiorstwa działają.

Poprzednie edycje „Top Pracodawcy Polski Wschodniej” dowiodły, że przy udziale doborowego grona partnerów i dzięki organizacyjno-medialnemu wsparciu Wschodniego Kongresu Gospodarczego nasz projekt stał się platformą promocji przedsiębiorstw, łączących sukces biznesowy z aktywną i odpowiedzialną obecnością na rynku pracy.

W gronie dotychczasowych laureatów znalazły się m.in. firmy: CEDC, PGE Dystrybucja, Danwood, Track Tec, Pronar, NSG Group, Fabryka Kotłów Sefako, Prografix, Torpol, JMP Flowers Grupa Producentów, Inglot, ML System, Malow, Kazar Footwear, Enea Połaniec, SIPMA, Lubelski Węgiel Bogdanka, Pol-Inowex, Polskie Zakłady Lotnicze, Asseco Poland, SaMASZ, Unibep, Kolporter, VIVE Group, Expom i Wipasz.

Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu Top Pracodawca Polski Wschodniej (fot.PTWP) Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu Top Pracodawca Polski Wschodniej (fot.PTWP)

Poniżej przedstawiamy ogólne założenia konkursu, natomiast szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w dziale multimedia.

Główne kryteria oceny:

Zgłoszenia do plebiscytu dokonują:

Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: ranking@ptwp.pl. Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację Założeń ogólnych plebiscytu TOP PRACODAWCA POLSKI WSCHODNIEJ i może być dokonane tylko przez osobę upoważnioną do przekazania danych w nim zawartych (Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych wskazano w załączonym regulaminie).

Terminy:

Wręczenie nagród

Wyróżnienia zostaną wręczone podczas VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w Białymstoku 25-26 września 2019 r.

*Termin Polska Wschodnia obejmuje obszar województw: podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.www.pulshr.pl | 16-09-2019 22:25:59